Як правильно вибрати розмір кальяну?

Якщо Ви хочете придбати кальян, то звертати увагу Вам слід не тільки на його зовнішній вигляд і вартість, а й на розміри. А вони, насамперед, залежать від подальшого використання пристрою. Всі кальяни можна умовно розділити на кілька груп за цією ознакою.

Декоративні моделі кальянів!

Якщо Ви хочете купити кальян тільки для того, щоб він став окрасою інтер'єру Вашого будинку або кафе (ресторану, кальянной), і при цьому маєте великими фінансовими засобами, зверніть увагу на високі моделі , висотою від півтора метрів. Як правило, у них є дві-три трубки, і вони приємно радують око блиском кришталю і позолоти. Такі ж декоративні кальяни пропонуються маленького розміру - заввишки до 30-40 сантиметрів.

Однак Ви повинні пам'ятати про те, що використовувати такі моделі майже неможливо. Особливо, якщо мова йде про «монстрів» з безліччю трубок. Остання завжди для зручності куріння повинна бути одна.

Кальяни для «одинаків»

kaljanТим, хто бажає насолоджуватися курінням поодинці, краще всього вибрати міні -модель. Вона відрізняється зручністю у використанні і тим, що Ви можете завжди взяти її з собою в дорогу, на пікнік, і т.д. оптимальний розмір - близько 30 сантиметрів. Також Ви можете придбати і «справжній» екземпляр, який буде з гордістю стояти у Вас вдома, висота його - від 50 сантиметрів.

Час від часу у курця з'являється бажання взяти його з собою, наприклад, до друзів. Нести величезний пристрій в такому випадку не надто приємно і легко. Та й вартість цієї групи виробів найпривабливіша.

Моделі для компаній

Якщо Ви впевнені в тому, що будете часто брати кальян з собою, і курити його разом з друзями, то купуйте вироби, висота яких становить близько 60-80 сантиметрів, величина - середня , прикраси - багаті. У такому випадку при палінні буде створюватися необхідна атмосфера. Не забудьте придбати і чохол для нього, тому що ймовірність розбити устрій, перевозячи його з місця на місце, в такому випадку дуже велика.

21 квітня 2021