Як правильно вибрати електронну сигарету?

Як відомо, багато хто порівнює електронну сигаретузі звичайними тютюновими виробами. До сих пір багато фахівців не можуть прийти до якоїсь однієї певної думки, але всі вони схожі в тому, що електронна сигарета благотворно впливає на наш організм. Це не означає, що людям необхідно почати курити. Мова йде про те, що вплив звичайної сигарети в рази згубніше в порівнянні з електронною. Чому так відбувається?

Під час куріння електронної сигарети ми вдихаємо спеціальний розчин, а під час куріння звичайної сигарети - тютюновий дим.

Саме в останньому знаходиться більше 70 канцерогенів і більше 4 тисяч шкідливих речовин, які здатні викликати крім різних захворювань, також онкологічні. Якщо для себе Ви давно вже визначилися, яким сигаретам віддати свою перевагу, і вибрали електронну сигарету, ми розповімо Вам як правильно її вибрати.

Варто відзначити, що це буде досить не просто, адже на сучасному ринку буквально рясніють сотні привабливих пропозицій цих девайсів. Якщо основним критерієм вибору для Вас є ціна, Ви зможете придбати найдешевші електронні сигарети у нас в інтернет-магазині. Якщо Ви не плануєте заощаджувати на бажаним подарунком для себе або близьких, спочатку Вам необхідно визначитися, якою електронна сигарета повинна бути по функціональності. Є моделі, які сподобаються любителям великої кількості пара, а є моделі, які необхідно заряджати всього кілька разів на тиждень.

Для жінок підійдуть компактні і вишукані моделі електронних сигарет, а для чоловіків більш об'ємні з масивним корпусом.

Якщо Вам сказали, що найкращим містом з великим вибором електронних замінників є Київ, купити електронні сигарети тут і справді дуже легко. Тут також зможете і витратні матеріали прикупити, які будете використовувати безпосередньо при палінні. При виборі розчину зверніть увагу на міцність рідини,яку Ви будете використовувати, а також які резервуари є для Вас зручнішими.

Якщо Ви знаєте , скільки сигарет ви курите щодня, щотижня і так далі, Вам буде набагато простіше зробити свій вибір.

Якщо ж навпаки, Ви відносите себе до завзятих курців, варто вибирати сигарету, яку Ви зможете як можна рідше заряджати. Якщо при виборі електронної сигарети у Вас виникають якісь питання, Ви завжди зможете звернутися за допомогою до продавця-консультанта. Не забувайте, що в одній пачці сигарет міститься не більше 1 мілілітра рідкого нікотину. Відповідно, заправляти картриджі необхідно не більше 5 раз, в силу їх фізичного властивості.

1 червня 2021