Як правильно підібрати до кальяну трубки?

Про те, які саме мають бути трубки для кальяну, щоб процес куріння приносив задоволення і насолоду - ця стаття.

Трубка - одна з найважливіших складових кальяну!

Адже в ній осідає чимало смол, домішок. Саме тому шланг необхідно регулярно чистити після кожного використання і раз на півроку міняти на новий аксесуар. З'єднується він із металевою шахтою або зі спеціальним отвором, яке розташоване на вершині колби. Придбати трубки для кальяну Ви можете в нашому інтернет магазині, де ми пропонуємо Вам величезний вибір і асортимент як сирійських , турецьких, єгипетських аксесуарів до кальяну, так і товари інших світових виробників. Всі трубки унікальні, мають масу переваг, одне з яких - прекрасне поєднання з будь-яким кальяном.

Кальянна трубка правильного і якісного виробу складається з трьох основних деталей - патрубка, який вставляється в колбу або металеву шахту, мундштука і власне шланга. Найчастіше шланги виготовляються з шкіри, гуми, сталевої пружини і поліетилену. Безумовно, найкращим вважається саме шкіряний шланг. Він більш стійкий і довговічний, хоча й дорогий.

Патрубка - невід'ємний атрибут, він повинен бути без сколів і рівним!

По праву кращими вважаються ті, які виточені з міцних якісних порід деревини, наприклад, дуба або берези. Вони ідеально прилягають до металевих деталей кальяну, та й довговічні.

До речі, у правильного і якісного кальяну стандартна довжина - від 40 і до 80 сантиметрів. Але і бувають трубки довжиною до одного метра. Довжину не варто боятися. Адже, чим довше трубка, тим м'якше і смачніше кальян. Діаметр шлангу теж важливий. Він повинен бути широким, тоді процес куріння буде легкий і приємний.

Якщо Ви купуєте трубки для кальяну з декількома отворами, які, до речі, можна купити в нашому інтернет магазині швидко і недорого, то спочатку переконайтеся, щоб кожна трубка була забезпечена клапаном. В іншому випадку, коли Ви будете насолоджуватися кальяном одні, то при кожному затягуванні, доведеться закривати інші, невикористані трубки, що не зовсім зручно.

Не бійтеся різних прикрас таких, як рюшечки та інше!

Вони абсолютно ніяк не впливають паління. А ось, що потрібно пам'ятати, так це те, як потрібно зберігати трубки. Вони повинні бути складені дуже акуратно, щоб не було вигинів і переломів, інакше не минути утворення мікротріщин, здатних пропускати повітря.

Приємного і солодкого кальянокуріння!

27 квітня 2021