Як правильно мити кальян?

Регулярний догляд за кальяном допоможе уникнути неприємностей під час куріння. Курити чистий кальян завжди приємно. Ніякі сторонні аромати і смаки не зможуть перешкодити отримати задоволення від улюбленого процесу.

Чистити кальян потрібно після кожного куріння

Так Ви зможете уникнути утворення дрібних частинок смол і залишків ароматного диму. Дану процедуру потрібно проводити після кожного куріння. Тоді чистка пройде швидко і легко. Повне чищення проводять після шести разів куріння кальяну. Робити все потрібно ретельно, але акуратно. Не можна при чищенні пошкодити або подряпати виріб. Інакше аромати при палінні будуть зіпсовані.

Для того щоб провести чистку всіх частин кальяну необхідно мати: воду, соду, рис, йоржик або волосінь. Мити кальян потрібно проточною водою без використання хімічних засобів. Кожна частина виробу миється окремо і певним способом.

Перше, що має потребує мийки - це чаша та блюдце

Мити їх потрібно, як тільки все охолоне після куріння. Все ретельно промивається під водою і при необхідності заливається на кілька хвилин окропом. Так весь тютюн, який пригорів, швидко відмиється і ніякі миючі засоби не знадобляться. Якщо отвори чаші трохи забилися, то почистити їх допоможуть зубочистки. Потім можна приступати до чищення колби. Весь вміст з неї виливається і засипається сода. Для чищення потрібно використовувати йоржик. Він ідеально вимиє всю поверхню колби, а сода буде прекрасним замінником хімічних засобів. Якщо раптом в колбі утворився наліт, то почистити його можна легко рисом. Для цього насипте невелику кількість крупи і струсіть колбу з водою.

Шланг кальяну - місце проживання різних запахів та бактерій

Його потрібно мити особливо ретельно. Використовувати найкраще лимонну кислоту і воду. Мити шланг потрібно не менше двадцяти хвилин. У важкодоступних місцях вимити шланг допоможе довга волосінь. Після процедури все продувається від надлишку води і добре висушується. Залежно від матеріалу шланга він може прослужити різний період часу. Найкраще купувати миючі шланги. Вони відмінно чистяться, і курити кальян з ними можна дуже довго.

Також не варто забувати і про шахту. Вони бувають двох видів: розбірна і зварена. Чистити розбірну шахту досить легко. Всі частини окремо промиваються йоржиком з содою і просушуються. А от якщо шахта цільна, то доведеться трохи попрацювати. Її потрібно поставити під натиск проточної води і якийсь час потримати. Також знадобляться різні йоржі і лимонна кислота.

15 квітня 2021