Як відрізнити справжні кубинські сигари від підробки?

За останній час почастішали випадки продажу фальшивих кубинських сигар. Які риси притаманні справжньої сигари і як відрізнити оригінал від поробки? Це питання цікавить багатьох прихільників ароматних кубинських сигар.

Процес виробництва сигар складається з декількох етапів!

У деяких випадках, перш ніж сигара стане готовим до продажу продукта, може пройти кілька місяців. І якщо Ви оберігаєте своє здоров'я, а аромат і смак кубинських сигар для Вас означає більше, ніж марка сигар, то краще придбати оригінальний, але не настільки престижний бренд, ніж підроблену продукцію під логотипом відомих виробників.

Існує кілька ознак, які допоможуть захистити Вас від купівлі неякісних сигар.

1. Справжня сигара - міцна, має рівномірну скрутку, без відчутних перепадів. Якщо при огляді «гавани» вона м'яка і неоднорідна, то Ви на руках тримаєте підробку, причому, дуже поганої якості.

2. При покупці сигар в дерев'яних коробках, слід звернути увагу на верхній лист всіх сигар, колір повинен бути одного відтінку.

3. Якщо Ви коли-небудь купували сигари в упаковці, то неодмінно помітили б марку, попереджувальну про шкоду куріння. Слід зазначити, в справжніх сигарах ця марка матова, а підроблені в більшості випадків використовують глянсову етикетку.

4. На дні упаковки справжніх сигар обов'язково повинна бути вказана дата виробництва, також фабрика-виробник залишає свої ініціали на упаковці.

5. Навіть якщо Ви хочете купити тільки пару штук сигар, попросіть продавця принести Вам цілу коробку. Справжні «гавани» випускаються в строгому порядку, сигари укладаються щільно і на одному рівні. Зверху вони покриваються платівкою у вигляді півмісяця.

6. У цієї кубинської сигари відомого виробника внутрішні листя дорівнюють всій довжині сигари, на відміну від підроблених, розкривши які можна побачити шматочки листя тютюну.

Сьогодні багатьом сигара є символом гарного рівня життя. Розкурювання сигар для справжніх цінителів є ритуалом, на який не шкода витратити навіть кілька годин. І ні в якому разі низька якість сигари не повинна порушувати цей насолоджуючий процес.

27 травня 2021