Як відрізнити справжні домініканські сигари від підробки?

Вибирати і купувати домініканські сигари завжди приємно, але разом з тим - дуже відповідально, особливо якщо покупку здійснює початківець курець.

Як же відрізнити хорошу домініканську сигару від фальшивої?

Якщо Ви купуєте сигари вперше, то не завадить скористатися таким корисним інструментом як сигарна лінійка, яка має отвори різного діаметру і форми. Таким чином, Ви зможете ідентифікувати сигару по діаметру і довжині. Заздалегідь дізнайтеся параметри сигари, яку збираєтеся придбати, а потім звірте все власноруч. Довжину сигар вимірюють у дюймах, а ширину в 1/64 дюйма. Європейські параметри можуть зазначатися в міліметрах. Зверніть увагу на те, щоб параметри сигари відповідали інформації, зазначеної на упаковці і стандарту своєї торгової марки.

Купуючи домініканські сигари, обов'язково перевіряйте упаковку на відсутність пошкоджень!

Уважно придивіться, чи не була коробка роздрукована і чи є на ній гарантійний друк. Сучасний гарантійний друк практично неможливо підробити, тому як вона розпізнається під дією інфрачервоних променів. Особливої уваги потребує також пакувальний матеріал. Якщо коробка виготовлена з дешевої деревини, то існує велика ймовірність, що сигари в ній неякісні.

Домініканська сигара - гладка на дотик, пружна при натисканні!

Покривний лист справжньої домініканської сигари має рівний колір, тонку, злегка поблискуючу текстуру. Занадто тверда сигара свідчить про те, що ця партія несвіжа, а недостатньо пружна може виявитися не до кінця заповненою. До того ж, колір тютюнових виробів в одній упаковці розрізняється мінімально. Фальшивку можна розпізнати і за запахом - найчастіше вона пахне звичайною травою.

Коли підійде час викурювання купленої Вами сигари, подивіться на те, як тримається на ній попіл: якщо він легко струшується і падає, значить для виробництва вироби використовувалися не цільні листя, як годиться, а дрібні тютюнові обрізки. Відповідно, ніякого задоволення від викурювання такій сигарі Ви не отримаєте.

26 травня 2021