Як носити затискач для краватки?

Перші затискачі з'явилися в далекому Китаї. Тоді відомі і знамениті ювеліри створювали різні затиски для фіксації складок на пишній одязі. Коли через сторіччя в Англії з'явилася мода на тонкі краватки, то знадобився засіб за допомогою якого можна було тримати краватку в потрібному положенні, саме тоді і з'явилися затискачі для краватки в тій формі, яку ми часто бачимо сьогодні.

Як же правильно носити затиски для краватки?

Існує кілька обов'язкових правил, яких слід дотримуватися при виборі затиску для краватки:
1. Розміщення затиску повинно бути між третім і четвертим гудзиком сорочки;
2. Зажим виконує функції кріплення сорочки і краватки , тому він повинен з одного боку захоплювати сорочку, а з другої задню частину краватки;
3. По ширині краватка і затиск повинні мати одні розміри. У крайньому випадку краватка може лише трохи бути ширше ;
4. Носити затиск по верх краватки можна лише тоді, коли він представляє собою ювелірну прикрасу , в іншому випадки затискач краще не показувати;
5. Затиск для краватки повинен гармонійно поєднуватися з іншими металевими аксесуарами, особливо запонками. У кращому випадки варто вибирати комплекти з запонок і затиску.

Зажим повинен підкреслювати елегантність і стиль свого власника!

Затиск для краватки вважається елементом ділового класичного стилю і використовується в тому випадку, коли під сорочку одягається піджак. Якщо Ви вирішили одягнути наверх сорочки светр , то тут затиск буде не доречний. Під темні краватки підійдуть чорні затискачі , в інших випадках краще підбирати затискач за кольором краватки.

Багато чоловіків вважають що подібний аксесуар, зроблений з благородного металу підкреслює їх солідність і соціальний статус, тому коли відправляються на ділові зустрічі або інші заходи ніколи не забувають про затиск для краватки.

2 червня 2021