Як носити запонки?

Коли з'явилися перші запонки?

Вперше запонки з'явилися в Європі на початку сімнадцятого століття. Рукава сорочок підв'язували красивими шнурками або стрічками, далі стали використовувати пару однакових скляних гудзиків, які були з'єднані між собою коротким фіксуючим ланцюжком. На початку вісімнадцятого століття з'являються вишукані золоті запонки з дорогоцінним камінням, які були долею лише елітного класу. Далі в 19 столітті, з розвитком науки і техніки запонки стали більш доступні за ціною і вже більшість людей могло собі дозволити їх придбати.

Сьогодні, багато виробників випускають універсальні сорочки, в яких є і гудзики і спеціальні отвори для цих аксесуарів. Це дуже зручно, так як улюблену сорочку можна носити і за «особливими» випадкам. Запонки надають стилю одягу шарм, а чоловікові неповторну привабливість.

Правильно підібрані запонки завершують образ успішного чоловіка.

Чоловічі запонки є парним аксесуаром і призначені для прикраси манжет, вони підкреслюють соціальний статус і витончений смак їх володарів. Запонки рекомендується підбирати під затискач для краватки, при цьому вони не повинні бути надмірно яскравими і «кричущими». Залежно від випадку підбирається і їх форма , наприклад, для ділового стилю краще вибрати квадратні або прямокутні, а для неофіційних подій більше підійдуть круглі і овальні.

Фахівці виділяють симетричні і несиметричні види запонок!

До першого виду відносяться запонки, у яких обидві половинки абсолютно ідентичні, до другого ж типу відносяться запонки, у яких лицьова сторона прикрашена, а на внутрішній стороні розташована застібка.

Сорочку прийнято носити таким чином, щоб манжета була видна з під рукава піджака на пару сантиметрів. Цей момент надає деяку таємничість і вишуканість стилю. Такий аксесуар, як запонки, повинен бути не помітним, але говорити про багато що.

2 червня 2021