Як не купити фальшиву сигарету?

З кожним роком кількість сигарних підробок збільшується. А все, тому що покупців стає більше, і не всі знають, як відрізнити підробку від оригіналу.

В чому ж відмінності між справжніми сигарами і їх копіями?

Дуже часто виробники роблять настільки якісні підробки, що навіть досвідчений курець не відразу визначить фальшиву сигару. Важливо приблизно уявляти якого розміру і форми повинен бути оригінал сигари. Також особливу увагу звертайте на коробку самого виробу.

Зовсім нещодавно з'явилася така новинка як кубинські сигари в скляних тубах. Вони гарно упаковані у фольгу та обгорнуті стрічкою. Але насправді жоден професійний виробник не упакує сигару в скло. Адже, вони втратять аромат, і смак тютюну практично не відчувається. Тому такі тютюнові вироби точно є підробками.

При виборі сигар в магазині варто звертати увагу на якість упаковки

Вона не може бути зроблена з фанери. Всі написи повинні бути рівними і без помилок. А лак або фарба нанесені обережно. Поверхня справжньої коробки з сигарами завжди буде гладкою та без найменших дефектів. Найкращі коробки для сигар роблять з кедрового дерева з петлями з якісного метала. Підробки звичайно так не упаковують. Це зайва трата грошей на виробництво.

Усередині кожної коробки повинен бути спеціальний папір. У підробках вона буде нерівно обрізана і може навіть не покривати повністю всі вироби. Також сигналом про несправжні сигари будуть нерівні обдерті наклейки.

Іноді виробники, які прагнуть заощадити на виробництві та швидше заробити гроші кладуть у коробку з сигарами всі наклейки, банти та марки окремо. Це вища майстерність шахрайства.

Неякісні сигари будуть лежати в коробці не рівно

Вони можуть відрізнятися розміром, товщиною та навіть кольором. Краї обрізані необережно та на покривному листі будуть помітні дефекти. У коробці справжні сигари, якщо гарантійна марка наклеєна гербом на розі кришки та передньої стінки. Друк дати виробництва повинен бути на дні коробки зовні. Підроблені сигари можуть бути без цих важливих наклейок. Купувати такі вироби категорично не рекомендуємо. Адже ніхто не дасть гарантію їх якості.

27 травня 2021