Як краще доглядати за взуттям?

У дощ або мороз ваше взуття потребує постійного захисту, адже набагато краще і дешевше добре доглядати за своїми туфлями або черевиками, ніж міняти їх щорічно. А саме це станеться, якщо їх позбавити щотижневого чищення та полірування. Що робити, щоб ваша нова улюблена пара взуття не розвалилась за один несприятливий сезон?

Основний момент у догляді за взуттям - це дбайливе ставлення до нього!

Набори по догляду за взуттям є дуже важливим елементом у кожній квартирі. У них повинні бути спеціальні щітки для очищення і поліровки гладкої шкіри, щітки для догляду за нубуком і замшею, крім того крем для взуття декількох основних кольорів - чорний, коричневий і безбарвний (або тілесний), спеціальні серветки для полірування, водовідштовхувальні спреї, фарби для шкіри, а також ложечки для взуття.

Щітки потрібні для очищення взуття від забруднень, якщо це вже не допомагає, можна протерти свої черевики або туфлі злегка вологою, але не мокрою, тканиною, і почекати поки взуття висохне, а потім уже приступати до догляду за ним за допомогою крему і серветок.

Спрей для взуття - надійний захист Вашої улюбленої пари туфель в мокру погоду!

Набір для догляду за взуттям - кращий спосіб уникнути його псування, тому слід також запастися ще одним важливим елементом - водовідштовхувальним спреєм. Його потрібно використовувати, як і крем, раз на тиждень, якщо погодні умови більш-менш сприятливі, але якщо погода залишає бажати кращого, тоді ним потрібно користуватися щодня, перед тим як вийти на вулицю. Звичайно, таким спреєм потрібно обробляти тільки почищене і доглянуте взуття. Неприйнятне використання спрею на вологе, брудне взуття, це може тільки погіршити його стан. Водовідштовхувальна речовина незамінна взимку, коли ваші чоботи піддаються впливу різких перепадів температур, морозу, підвищеної вологості та іншим негативним чинникам.

Ложечка для взуття не менш важлива частина набору по догляду за вашим взуттям!

Ложечка для взуття, яка зазвичай йде в наборі, дозволяє зберегти презентабельний зовнішній вигляд взуття, не допускаючи того, щоб задня його частина зіпсувалася або стоптані. Не користуючись спеціальним ріжком, ви прирікаєте своє взуття на вельми недовгу службу.

Ближче до підошви туфлі і чоботи мають властивість дряпатися, на шкірі можуть утворюватися мікротріщини, якщо як слід не доглядати за шкірою. Але якщо такі пошкодження вже є, то вам може допомогти, в першу чергу, якісна фарба для шкіряних виробів, яку теж не проблема знайти в магазинах.

Доглядайте за своїм взуттям за допомогою спеціальних наборів, і воно порадує вас не один сезон, не дивлячись на будь-які погодні умови.

3 червня 2021