Як крутити самокрутку?

З кожним роком все більша кількість чоловіків зупиняють свій вибір на самокрутках. Вони стали чудовою альтернативою звичайним сигаретам. Самокрутка буде радувати Вас неперевершеним смаком і яскравим ароматом якісного тютюну, а вийде набагато економніше звичайних сигарет. Найголовніше - це вміти правильно скрутити самокрутку. Наша стаття допоможе новачкам скрутити свою першу цигарку, а досвідченим курцям підняти свій професіоналізм у цій справі.

Для досвідчених курців самокруток.

Отже, для першого способу Вам знадобиться: Ваш улюблений тютюн, папір і фільтр. Візьміть 1-2 грами якісного тютюну та розпушіть його. Тепер беремо аркуш паперу, повертаємо його клейкою стороною до себе і акуратно розподіляємо по листу тютюн, трохи втрамбовуючи його. Після того, як Ви рівномірно розподілили і втрамбовали тютюн, можна вставити фільтр. Потім закриваємо лист з двох сторін і не поспішаючи провертаємо круговими рухами. Тепер лист можна змочити і заклеїти і насолодитися приємним курінням!

Для новачків і професіоналів.

Другий спосіб ідеально підійде для новачків і професіоналів, але у Вас обов'язково повинна бути машинка для самокруток. Ви можете придбати її в нашому магазині Embargo Shop. Під рукою необхідно мати машинку для самокруток, тютюн, папір і фільтр. Отже, беремо Вашу машинку, повертаємо рамкою до себе, відкриваємо рамку, між валами акуратно викладаємо тютюн, розпушуючи його, і кладемо фільтр в куточок.

Після цього Вам залишається тільки з'єднати два вала між собою і прокрутити їх кілька разів. Тепер беремо лист паперу, повертаємо клейкою стороною до себе, поміщаємо між валами, змочуємо його і знову крутимо вали великими пальцями. Відсовуємо великий вал і бачимо акуратну сигарету, яка готова до вживання. Як ми бачимо, цей спосіб набагато швидше попереднього, але Вам необхідно буде мати машинку.

Тютюн, гільза і машинка для гільз.

Є ще один цікавий спосіб закручування самокруток за допомогою гільз і машинки для них. Що знадобиться? Беремо машинку, відкриваємо її затвор і рівномірно викладаємо тютюн в її жолоб, ущільнюємо пальцями. Рекомендуємо заздалегідь распушити тютюн, а тільки потім викладати його в жолоб машинки. Тепер закриваємо затвор і щільно притискаємо тютюн. Далі Вам необхідно одягнути гільзу в циліндр, натиснути на затвор, надіти гільзу на жолоб з тютюном і зняти вже повну тютюну гільзу. Як бачимо, цей спосіб досить швидкий, кожен чоловік може легко впоратися з ним і зробити чудову самокрутку.

Тепер ми розглянемо найпростіший спосіб, який відніме у Вас всього кілька секунд. Він ідеально підійде для скручування Вашої першої самокрутки. Єдине, що Вам знадобиться - це придбати спеціальну електричну машинку для набивання гільз, а також тютюн і самі гільзи.

Беремо машинку, тютюн поміщаємо в спеціальну чашу для розпушування на Вашій машинці, просіваємо тютюн за допомогою спеціальної ручки, яку Ви акуратно прокручуєте кілька разів. Одягаємо гільзу в металевий циліндр і просто опускаємо важіль. Можемо Вас привітати - сигарета готова!

Процес скручування сигарети стане для Вас приємним проведенням часу. Ви зможете самі вибирати той тютюн, який любите і при цьому економити гроші. У нашому магазині Embargo Shop є величезний асортимент тютюну і всього необхідного для куріння самокруток.

25 травня 2021