Як позбутися запаху тютюну?

Приємно відчувати запах тютюну від хороших сигар, але різкий сигаретний запах тютюну нікого прикрашати не буде. Позбавлення від цього неприємного запаху справа трудомістка та займе чимало часу і терпіння. Але все ж елементарні правила позбавлення від тютюнового запаху потрібно знати всім.

Якщо Ви хочете позбутися тютюнового запаху, носіть завжди з собою парфуми або апельсинові кірки. Парфумами можна тільки замаскувати запах, а кірки будуть додавати цитрусову нотку. Але це не означає, що потрібно вилити на себе всі свої парфуми, це все одно не буде ефективним. Також не варто носити пачку сигарет в своїй кишені, оскільки тютюн може потрапити на одяг і створити неприємний аромат. Відразу ж після куріння почистіть зуби, або якщо немає можливості, то пожуйте жуйку. Також корисно буде помити руки, вмити обличчя та шию. Завжди майте під рукою вологі серветки. Щоб повністю позбутися від цього запаху, можете застосувати поради, що описано нижче.

Корисні поради

В першу чергу, потрібно всі речі випрати або ж провітрити. А якщо старі речі просочилися сигаретами наскрізь, необхідно по можливості від них позбутися. Дуже важливо провітрити все приміщення, в цьому можна використовувати відкрите вікно і вентилятор. Потім слід зробити генеральне прибирання в квартирі, все помити і почистити. Використовуйте воду для чищення з додаванням оцту. Очистіть всі поверхні, навіть у важкодоступних місцях.

Неприємний запах тютюну в приміщенні допоможе ввібрати в себе деревне вугілля або харчова сода. Зовсім небагато потрібно покласти в місце, де сильний аромат і незабаром повітря стане чистішим. Також використовують ефірні масла. Купіть масло улюбленого фрукта чи рослини і насипте його в миску з морською сіллю. Даний спосіб зможе замаскувати неприємний запах і на певний час освіжити повітря. Є думка, що мокрі рушники можуть вбирати в себе запах тютюну. Але застосовувати цей метод чи ні, вирішувати Вам, оскільки користуватися такими рушниками буде неможливо.

Якщо ж у Вас немає часу і бажання на генеральне прибирання, то можна використовувати сучасні освіжувачі повітря або народні методи. Наприклад поставити мелену каву на пару тижнів. Неприємний запах піде, але це буде не скоро. А лавровий лист допоможе швидше усунути запах тютюну. Потрібно просто підпалити лаврове листя і пройтися з ним по дому. Дим від листя прибере тютюновий запах. Намагайтеся уникати місця, де курять.

Дотримуйтесь цих порад і Вас завжди будуть оточувати тільки приємні аромати.

2 червня 2021