Як кинути курити? Легкий спосіб кинути курити

З кожним днем, збільшується кількість людей, які хочуть кинути палити. Але ось які існують способи, і який з них найбільш результативний - це ми постараємося Вам розповісти.

Отже, існують такі відомі способи кинути палити: нікотиновий пластир, нікотинова жувальна гумка, нікотинові таблетки, нікотиновий спрей, електронна сигарета (інгалятор) і народні методи.

Розглянемо різні способи докладно

Нікотиновий пластир зовні нічим не відрізняється від, звичного нам, медичного. Як же він працює? На липкій стороні пластиру знаходиться нікотин, який через шкіру надходить в кров, при цьому послабивши Ваше нікотинове бажання. Клеїти його потрібно з ранку на будь-яку частину тіла, бажано, з найменшою кількістю волосся. Знімати пластир необхідно перед сном. З цього видно, що дія пластиру становить 16 годин, не включаючи 8 годин, які людина повинна спати.

Пластир буває з різним рівнем нікотину. Фахівці рекомендують починати з 15 мг, з часом знижуючи до 5 мг. Коли людина відчуває, що у нього пропадає тяга до паління, бажано, ще близько місяця використовувати пластир в 5 мг нікотину, щоб закріпити відсутність потягу до тютюнопаління.

Якщо Ви вирішили кинути палити із застосуванням нікотинового пластиру під час вагітності, перед цим проконсультуйтеся з лікарем.

Ще один спосіб, про який ми хотіли б Вам розповісти - це нікотинова жувальна гумка. Її потрібно використовувати кожен раз, коли у Вас виникає бажання викурити сигарету. Під час її жування нікотин потрапляє в організм людини і надходить у кров. Процес жування нікотинової жувальної гумки майже нічим не відрізняється від жування звичайної. Жувати гумку потрібно повільно. Як тільки Ви відчуєте смак нікотину, зафіксуйте жувальну гумку за щокою на пару хвилин. Після цього продовжуйте проводити цей цикл близько 10 разів, поки смак нікотину не ослабне або зовсім не пропаде. Жувальні гумки, як і нікотинові пластирі, бувають з різним рівнем нікотину: 2 і 4 мг. Найголовніша умова при використанні нікотинової жувальної гумки - це зменшення їх кількості до мінімуму. Під час вагітності рекомендують жувати гумку або зовсім відмовитися від куріння сигарет.

Нікотинові таблетки часто порівнюють з жувальною гумкою, так як вони обидві мають той же ефект і однакове використання. Таблетку потрібно класти під язик або вгорі за щокою, кому як зручно. Вона знаходиться там до повного розчинення протягом 3 хв. Лікарі рекомендують у середньому приймати 12 таблеток в день. При сильній нікотиновій залежності дозволено приймати по 2 таблетки відразу. Через максимум півроку курець повинен зменшувати кількість прийнятих таблеток в день до нуля.

Нікотиновий спрей - замінник тютюнопаління, який не сильно популярний в побуті, але часто використовуваний в лікувальних установах. Спрей застосовують пацієнти, які страждають сильною нікотиновою залежністю, і яким протипоказано куріння. Розчин з нікотином вводять в ніс, внаслідок чого нікотин потрапляє в організм людини.

Сучасним способом, за допомогою якого людина може кинути палити, вважається використання електронної сигарети. Електронна сигарета у використанні і зовні майже нічим не відрізняється від звичайної сигарети. Позитивною стороною електронної сигарети є те, що її можна курити в приміщенні, в наземному і повітряному транспорті або навіть при дитині. Дим, який Ви побачите, на перший погляд - зовсім дим, а пара, яка генерується в сигареті. Він не має запаху і не приносить шкоди оточуючим людям, які часто виступають пасивними курцями. Також в електронній сигареті можна змінювати рівень нікотину, починаючи з високої кількості і закінчуючи безнікотинові, що і радять фахівці, якщо ви вирішили кинути курити. За опитуванням, яке було проведене в Україні, 60% курців позбавляються від нікотинової залежності за допомогою електронних сигарет.

Звичайно ж, ми не можемо упустити ще один спосіб кинути палити, який також набув популярності серед курців - це народний метод. До нього відноситься, як вживання всіляких міксів з трав, так і окремі фрукти, трави, і продукти (ананас, коріння змійовика, нечищений овес, сода, евкаліпт, черемха і ін).

Отже, як Ви зрозуміли, що способів щодо відмови від куріння існує не мало, тому, якщо Ви все ж налаштовані на те, щоб позбутися від нікотинової залежності, радимо не замислюючись купувати електронну сигарету, яка максимально замінить Вам звичайну сигарету, але при цьому, не приносячи шкоди ні Вам, ні оточуючим Вас людей.

3 червня 2021