Як голитися небезпечною бритвою?

Небезпечна бритва - це стильний аксесуар сучасного чоловіка. Тому кожен повинен вміти застосовувати такий вид бритви. Технологія гоління не така складна, як здається на перший погляд. Важливо дотримуватися всіх рекомендацій та постійно вдосконалювати свої навички.

Головне правило ідеального гоління

Інструмент завжди повинен бути заточеним. Гостра бритва буде рівно йти по контурах обличчя та прекрасно справлятимеся зі своїм завданням. А от якщо бритва буде тупою, то нею легко можна поранитися. Сильно тиснути на небезпечну бритву не потрібно. Головне розміщувати її під певним кутом.

Також потрібно бритву тримати правильно в руці. Існує кілька прийомів. Який вибрати Вам, вирішуйте самі. Головне, щоб руці було зручно, а бритва не була сильно затиснута пальцями. У руці вона повинна знаходитися вільно.

Волосся на обличчі росте під різним кутом

У процесі гоління цей фактор потрібно враховувати. Також важливо натягувати шкіру на ділянці, де проходить небезпечна бритва. Її натягують в протилежну сторону. Причому такі рухи потрібно проводити по всій ділянці шкіри. Для цього можна використовувати вказівний або середній палець на вільній руці. Відстань між пальцем і бритвою повинна складати близько 3-х см. Такі легкі рухи дозволяють виключити порізи та інші ушкодження шкіри.

Бритвою потрібно управляти стороною головки. Саме ця ділянка найкраще контролюватиме процес. Волосся зрізатиметься безболісно. А ось сама небезпечна бритва повинна постійно перебувати під кутом 30-40 градусів. Це оптимальний нахил, для того щоб гостре лезо не поранило шкіру, а волосся легко збрилося. Всі рухи повинні бути плавними та легкими. У процесі має брати участь вся кисть руки.

З самого початку гоління, бороду необхідно намилити. Шкіра і волосся пом'якшуватимуться та будуть більш піддатливими. А саму бритву потрібно опустити в склянку з теплою водою на кілька секунд. Потім можна приступати безпосередньо до гоління. Фахівці радять починати голитися небезпечною бритвою від скроні. Спочатку голять у напрямку росту волосся, після - проти. При необхідності шкіру додатково потрібно намилити і знову повторити процедуру. Вже після декількох разів гоління небезпечною бритвою буде зрозумілий весь процес, і гоління буде приносити багато позитивних емоцій.

27 травня 2021