З чого складається електронна сигарета?

Електронна сигарета - це не лише модний девайс, а й приємна дрібниця для людини, яка хоче кинути курити або шукає нові враження від куріння тютюнової продукції. Незалежно від типу електронки, кожна модель має приблизно однаковий склад. При цьому виробники випускають електронні сигарети так, щоб їх можна було легко розібрати і відремонтувати. Вся конструкція дуже проста і з нею з легкістю зможе впоратися будь-яка людина.

З чого складається електронна сигарета?

Абсолютно кожна електронна сигарета складається з акумулятора, атомайзера і картриджа. Акумулятор відповідає за створення густого пара, насичений смак, міцність при палінні та інтенсивність подачі пари. Існують моделі, які мають автоматичний або ручний тип акумулятора. Ручний тип вмикається після натискання кнопки і вимикається тільки після її вимкнення. А ось автоматичний аналог сам починає роботу завдяки сучасному датчику. Таким чином, Ви можете самостійно стежити за станом акумулятора електронної сигарети.

электронная сигарета состоит из

Випаровувачі можуть бути декількох типів

Это атомайзер, кліромайзер, картомайзера. Всі вони відрізняються за принципом роботи і мають певні функції. У атомайзер заправляють рідину, яка і утворює густий пар. В основу атомайзера входять: корпус, випарник і основа. Механізм досить простий. Якщо виріб ламається, то в першу чергу необхідно перевірити випарник і при необхідності його замінити. Кліромайзер ж має мундштук, випарник і ємність для заправки рідини. Випарник також легко змінюється. А особливістю даної конструкції є подача більш теплої пари. При цьому рідина практично не потрапляє в повітропровід.

Виробники постійно вдосконалюють моделі електронних сигарет

Вони стають більш компактними і зручними у використанні. Стало набагато простіше заправляти електронні сигарети. А якість пару є на порядок кращим, ніж у моделей старого зразка. Тому варто регулярно стежити за новинками електронного ринку і купувати тільки якісні вироби. Також потрібно враховувати тип атомайзера, чи обслуговується він. Моделі, які можна обслуговувати легко відремонтувати і відновити. А от якщо атомайзер, що не обслуговуються ламається, то доведеться купувати новий.

28 травня 2021