Історія компанії Samuel Gawith

Історія компанії починається в торговому місті Кендал. Сьогодні це місто відоме серед туристів м'ятними тортами, люльковим тютюном та снаффом. У 1792 році Томас Харрісон приїхав в Кендал для того, щоб дізнатися все про нюхальний тютюн. Пізніше з міста він привіз не тільки знання про особливості снаффу, а й технологію виробництва.

Недалеко від Кендала був заснувований перший завод

Це був «водяний млин» в якому стояло найстаріше обладнання. В помічники Харрісон взяв собі Томаса Броккльбанка. Партнер був хіміком та аптекарем з Кендалу. Ще тоді головним місцем продажу тютюну були звичайні аптеки. Незабаром у Харрісона народився син, який після смерті батька очолив виробництво. Ним були закуплені маєтки для розширення компанії, а також новий будинок.

У 1837 році старша донька Харрісона молодшого вийшла заміж за робітника з Кендала - Семюеля Гевіса. Після смерті батька всі володіння перейшли двом його дочкам, але очолила її старша сестра Джейн та її чоловік Гевіс. Пізніше вже їх сини стали головами компанії з виробництва тютюну. Як часто буває в сімейному бізнесі, правління братів довго не тривало. Через розбіжності у поглядах майно довелося поділити.

Кожен з братів мав право на діяльність в тютюновій сфері

Семюель, молодший син, виробляв нюхальний тютюн на старому маленькому млині недалеко від Кендалу. Компанія активно розвивалась. Після смерті Семюеля, його син Андерсон прийняв правління компанією і поступово розширював її. Під час Першої світової війни він налагодив поставки тютюну на фронт. Також Андерсон перевіз старе обладнання, з якого починав виробництво ще його прадід. Завдяки вмілому управлінню, компанія купила суміжні підприємства, які приносили прибуток.

На початку 1990-х років посаду керівника зайняв Грехем Форрест. Він працював в цій компанії ще з малих років, і чітко знав всі процеси, які використовувалися в управлінні «Samuel Gawith». Ця людина ввела компанію з виробництва нюхального тютюну в XXI століття. В наші роки компанія, яка починала так давно, продовжує вести свою діяльність. І ще невідомо, скільки у неї буде директорів і як вона розвиватиметься.

Нехай ця легендарна компанія, «Samuel Gawith», буде радувати нас своєю продукцією, яка славиться великою історією в Англії.

17 травня 2021