Історія Барбершопів

Останнім часом барбершопи стали повертати свою популярність. Мало, хто знає, що такі заклади не нові і були придумані досить давно. Приблизно в ХVІІІ столітті в Європі і США стали відкриватися перші цирульні для чоловіків. У ті часи було прийнято мати окремо жіночих і чоловічих майстрів-перукарів . Так чоловіки могли відпочити від побутових справ та провести деякий час без жінок.

Такі заклади були клубами для своїх

Барбершопи були практично в кожному районі великого міста. Особливо популярно було відвідувати чоловічі перукарні з метою гоління. Актуально було використовувати небезпечні бритви і повну технологію цього процесу. Чоловік міг повністю розслабитися і перетворитися на справжнього красеня. Також варто відзначити, що в барбершопи чоловіки ходили не тільки для стрижки, але і для спілкування. Вони курили ароматні сигари та читали свіжі газети. Також був час поговорити про розваги та побудувати плани на наступний тиждень.

Зараз барбершопи - це стильні заклади, де чоловікам надають різні послуги з догляду за волоссям. Тільки в такому місці Ви не побачите жодну жінку. А весь час з Вами буде проводити досвідчений майстер-чоловік. Особливістю таких місць є стильний дизайн і вінтажні меблі. Атмосфера закладу повністю передає міцний чоловічий характер і силу духу. Тому в такому місці знаходитися приємно та комфортно.

Зараз чоловічі перукарні активно відкриваються в усьому світі

Вони стають дуже популярними і затребуваними серед сильної половини суспільства. А фахівці, які працюють в барбершопах називаються барбери. Стильні чоловічі перукарні залучають клієнтів своєю первісною атмосферою та якісними послугами. Барбер виконає будь-яке побажання клієнта і зробить все на вищому рівні.

Барбершоп - це вікові традиції та технології. Сучасні барбершопи прагнуть передати забуту атмосферу та зробити похід чоловіків в перукарню для стрижки або гоління захоплюючим пригодою.

27 травня 2021