Ідеальна люлька, яка вона і як її вибрати?

Якщо Ви зібралися придбати трубку, то для початку потрібно ознайомитися з декількома правилами, які допоможуть зробити грамотний вибір і ідеальний подарунок.

Кращий вихід із ситуації - вибирати моделі, вироблені відомими фірмами зі світовим ім'ям!

Існує величезна кількість сортів, видів тютюну, для якого потрібна певна модель! І тут виникає питання, як її вибрати, щоб процес куріння був повний насолоди і душевного задоволення? Так, наприклад, для сортів тютюн великої нарізки чудово підійде трубка з великою чашею, а от тютюну тонкої нарізки, краще вибирати модель з маленькою або середньої чашечкою. У кожному разі, не слід економити і вибирати з виробів дуже дешевих, але і дорога трубка теж не повинна бути. Благо сьогодні таких виробників, що піклуються про своїх споживачів і своєму імені, достатньо.

Поширений дефект у трубок дешевих і неякісних - димовий канал вище дна.

Вдало обрана люлька, купити яку можна швидко і недорого на сайті нашого магазину - запорука того, що куріння буде приносити Вам задоволення. Важливо, щоб димовий канал якісної трубки був просвердлений грамотно, та розташовувався на рівні дна чашки. то призводить до повному згорянню тютюну, також скупченню вологи і підсумок - немає ніякого задоволення від куріння, оскільки трубка «кисла». Боротися з цим дефектом можна лише одним способом - постійної чищенням, а також провітрюванням, але простіше і краще всього відразу купити модель без вад. Тому завжди будьте уважні, коли вибираєте трубку і, при необхідності, перевіряйте канал спеціальним йоржиком для чищення. Він відразу виявить - просвердлений димовий канал чи ні.

Зверніть увагу при виборі виробу і на втулку!

До речі, якщо Ви купуєте модель з 9-мм фільтром, то діаметр її димового каналу повинен бути ні менше 4 мм, інакше трубка може важко тягнутися. Втулка повинна щільно сидіти, без люфту, але при цьому і не вийматися з великими зусиллями. Ідеальна люлька, вибрати яку можна в каталозі нашого інтернет-магазину, не повинна бути короткою. Щоб дим добре охолоджувався, виріб разом з мундштуком, повинно бути не коротше 10-15 см.

Приємних Вам покупок і тільки справжньої насолоди від трубкокурення!

18 травня 2021