Зберігання люлькових тютюнів

Зберігання люлькового тютюну полягає в підтримці певного рівня вологи. Для цього можна використовувати спеціальні герметичні банки або пакети. Якісний тютюн не повинен розсипатися в руці та бути занадто вологим. Але навіть якщо він став сухим, то тютюн можна злегка зволожити водою. Або ж для зберігання використовувати зволожувачі у вигляді змочених фільтрів. Правильне зберігання тютюну гарантує прекрасні аромати під час паління люльки.

Від правильного зберігання люлькового тютюну залежать аромати, смакові якості та горіння. Тому для нього потрібно підготувати оптимальні умови зберігання.

Люльковий тютюн повинен бути злегка зволоженим

Якщо в руці його неможливо розтерти і на дотик тютюн не занадто мокрий, значить все гаразд. Якісний тютюн завжди випускають в герметичній упаковці, яка здатна зберігати люльковий тютюн протягом довгого часу. Але це за умови, що вона буде закрита. Відразу після відкриття тари з тютюном потрібно розуміти, що через деякий час він буде не придатний для використання.tabak

За дуже короткі терміни тютюн може засохнути або стати надмірно вологим. Тому розпакований тютюн потрібно відразу поміщати в спеціальні пакети з герметичною застібкою. Для цього підійдуть ємності для зберігання продуктів або пристрій, яким запаюють пакети. Тоді можна бути впевненим, що люльковий тютюн зберігається правильно.

Для того, щоб зберігати тютюн тривалий час можна використовувати тари, які щільно закриваються кришкою. У продажу дуже просто знайти такі банки або лотки з силіконовими підкладками під кришками. Для кожного виду тютюну краще купувати різні за кольором або формою банки. Також можна клеїти спеціальні стікери.

Що допоможе позбутися від неприємних запахів?

Перед використанням ємності потрібно добре вимити. Також в спеціалізованих магазинах можна купити ємності для тютюну з акрилу.

Але якщо люльковий тютюн все-таки трохи підсох, то перед курінням його потрібно скропити дистильованою водою. Важливо зволожувати тютюн поступово. Якщо обприскувати з пульверизатора, то збризкуйте зовсім небагато. А якщо тютюн буде все ще сухим, то повторіть процедуру знову. Виробники тютюну пропонують використовувати спеціальні зволожувачі. Їх поміщають всередину коробки з тютюном і періодично змочують водою. Таке пристосування поступово віддає вологу тютюну. Дуже просто замінити подібний зволожувач підручними засобами. Можна використовувати фільтр, йоржик або чистий шматок кераміки.

Якщо зберігати люльковий тютюн правильно, то курити його можна дуже довго. А в деяких випадках, тютюн зберігатиметься кілька років. Таким чином, можна сміливо створювати колекції і не боятися, що один з тютюнів прийде в непридатність. Тютюн, який зберігається тривалий час при правильних умовах, стає тільки кращим і більш ароматним. Але це стосується тільки натуральних якісних тютюнів без будь-яких ароматизаторів.

17 травня 2021