Хюмідор і догляд за ним

Зберігання сигар дуже делікатний процес, оскільки вони потребують особливого мікроклімату. Х'юмідор - це скринька для зберігання сигар, яка підтримує певні умови, що допомагають зберегти якість і смак сигар. У першу чергу, це вологість.

Як правильно користуватися х'юмідором?

Головна особливість х'юмідора - деревина, з якої він зроблений. Вона здатна вбирати вологу, і поступово її віддавати, при цьому підтримувати потрібний рівень вологості 65-70%. У х'юмідорі повинні бути зволожувач і гігрометр.

Перед використанням х'юмідора покладіть зволожувач у воду на 10 хвилин для того щоб він наситився вологою. Після цього потрібно витерти його насухо і помістити в спеціальний отвір. Закритий х'юмідор необхідно залишити на добу, щоб деревина ввібрала вологу. Далі, попередньо відкалібрований гігрометр, поміщаємо в х'юмідор.

Перевірте рівень вологості, якщо є відхилення, то необхідно додати води в зволожувач або навпаки підсушити х'юмідор, відкривши його на певний час.Тепер х'юмідор готовий до використання.Не забувайте перевіряти вологість у х'юмідорі та стан сигар, щоб вони не були пересушеними.

Як обслуговувати х’юмідор?

Не тільки сигари потребують певних умов зберігання, але і сам х'юмідор потрібно правильно обслуговувати. Це робити зовсім не складно. Досить тільки знати основні правила догляду за х'юмідором.

Вологість в х'юмідорі не повинна перевищувати 72%, а оптимальна температура повинна становити в середньому 20 градусів, інакше в ньому можуть завестися жучки. Найкраще поставити його на рівну поверхню, в місце, де на нього не потраплятимуть прямі сонячні промені. Уникайте різких перепадів температури. Не можна залишати х'юмідор відкритим, інакше Ви порушите його мікрофлору.

Періодично протирайте пил, не використовуючи хімічні засоби. Не рекомендується зберігати в х'юмідорі аксесуари для сигар, такі як запальничка або сигарні ножиці.Зволожувач потрібно наповнювати тільки дистильованою водою. Звичайна вода просто буде залишати наліт на стінках, який дуже складно відмити. Сигари в х'юмідорі повинні розташовуватися рівномірно, кожен вид повинен лежати в окремій секції.

Щоб х'юмідор прослужив Вам довгі роки дотримуйтесь цих рекомендацій. Ці правила допоможуть зберегти чудовий смак сигар і відмінний стан улюбленого х'юмідора.

Як зробити хьюмідор?

3032428454_182279d025Щоб зробити хьюмідор, Вам потрібна чиста і суха коробочка, яка закривається, але не герметично. Найважливішим є зволожувач. Його можна або купити в спеціальному магазині, або зробити самому - в маленький контейнер з дірочками потрібно покласти вату, змочену водою. Слідкуйте за рівнем вологісті зволожувача. Він не повинен бути дуже мокрим, але й не бути сухим.

Хьюмідор, який зроблений своїми руками готовий до використання. Можете покласти в нього свої сигари. Таке пристосування підходить тільки для нетривалого зберігання. Не забувайте періодично перевіряти хьюмідор. Якщо там висока вологість, то його треба провітрювати, а в цей час можна зручно насолодиться приємним смаком сигари.

26 травня 2021