Heart Home White Knight. Особливості тютюну

Тютюн для трубки Heart & Home White Knight - це приємне поєднання якісно підібраного тютюнового листя. Під час куріння можна відкрити безліч незвичайних ароматів: солодкі смаки, приємні кислинки, кондитерська випічка та навіть вершковий крем. Кожен з цих ароматів відкривається поступово. А досвідчений курець зможе їх вміло регулювати інтенсивністю куріння. Спробувати такий тютюн повинен кожен. Він відмінно підходить для проведення часу в приємній атмосфері.

Тютюн для трубки Heart & Home White Knight створений з особливою майстерністю. У складі Virginia, Latakia і Oriental. Аромат тютюну вельми незвичайний. Під час куріння можна вловити навіть тонкі нотки копченого сиру або кирзи. А за такої незвичайною композицією ароматів ховається легка солодкість, яка підкреслює всі приємні аромати тютюну. Через три дні після відкриття банки Ви відчуєте тонкий аромат оцтової кислоти.

Як і весь люльковий тютюн, Heart & Home White Knight потрібно розминати для рівномірного горіння. Після такої дії залишається тютюнова крихта. На жаль, якщо курити люльку з перервами, тютюн може згаснути. Тому приступаючи до куріння, ні на що не відволікайтеся.

Приємні аромати тютюну Heart & Home White Knight

Вологість тютюну - оптимальна. А набивка листя радує своїми барвами, що підкреслює зібрання кращих видів тютюну.

Під час куріння перший відчувається тютюн Latakia. Він дає можливість відчути копчений та одночасно вершковий аромат. Після гарного розкурювання можна відчути пряні аромати. Досвідчений курець може регулювати дані аромати тютюну. Для цього потрібно всього лише змінити темп куріння. Після того, як трубка буде добре розкурили, приєднуються нові приємні солодко-кислі аромати.

Що можна очікувати від диму трубкового тютюну?

Не можна не згадати дим тютюну Heart & Home White Knight. Він може бути як із запахом деревного багаття, так і з ароматом кондитерської випічки. При цьому аромат м'який і приносить задоволення під час паління.

Тютюн Heart & Home White Knight маю слабу міцність і підходить тільки для розслабленого куріння в спокійній обстановці. А нікотин в тютюні міститься в невеликій кількості. Є велика ймовірність того, що тютюн буде набагато краще розкривати свої смак та аромат при тривалій витримці.

17 травня 2021