Головне в чоловічих штанах - ремінь! Або про те, як правильно його вибрати!

Для представників сильної статі, ремінь - в першу чергу, як засіб, за допомогою якого можна комфортно носити штани або джинси, і вже потім , як модний і стильний аксесуар. Хоча, в кожному правилі нерідкі винятки. Це стосується і чоловіків, для деяких з яких вибір ременя - ціла наука. І ось тут якраз будуть до речі наші поради, як же не схибити у виборі такого аксесуара, як чоловічий ремінь.

Дивись в обидва

Згідно з канонами сучасного етикету, ремінь просто обов'язково має бути присутнім на чоловічих брюках або джинсах. Це обов'язковий аксесуар в гардеробі кожного чоловіка. Але якщо Ви прихильник підтяжок, то, звичайно ж, ремінь абсолютно буде недоречний. І, навпаки, якщо є ремінь, то підтяжки зайві.

Як же не промахнутися і вірно вибрати чоловічий ремінь?920767a02b5712f6250aff24c7627b27

По-перше, сьогоднішній асортимент чоловічих ременів просто рясніє різноманіттям, саме тому, Ви повинні визначитися з Вашим стилем. Так як, у світі чоловічої моди існує два, можна сказати стрижневих, типу ременів. Це класичний ремінь, який одягають під ділові костюми і ремінь Casual, гармонійно що виглядає з джинсами. Тому, перш, ніж вибрати собі ремінь, визначитеся зі своїм стилем, адже такий явний поділ аксесуара досить помітний. В ідеалі, краще мати в своєму гардеробі кілька ременів. Це, якщо в гардеробі є і джинси, і строгі костюми.

На замітку

Якщо Ви носите наручні годинники, то і тут Вам треба бути уважним у виборі ременя. Так як бажано, щоб фактура і колір обох аксесуарів збігалися. Звичайно, в ідеалі було б, щоб пряжка ременя відповідала колірній гамі циферблата. Дуже важлива і ширина ременя. Так, молоді люди до двадцяти років можуть спокійно носити вузькі ремені, а от чоловікам за двадцять краще віддати перевагу широким аксесуарам, ширина яких не повинна бути вже п'яти сантиметрів.

І ще! Купуючи ремінь, так само не забудьте вивчити і своє взуття. Якщо Ваш ремінь буде відповідати фактурою і кольором Вашого взуття, то це без слів буде говорити про смак і відчуття стилю.

Вдалих і приємних покупок!

02 червня 2021