Гільйотини для сигар - що це, навіщо потрібні, як використовувати?

Викурювання сигари сьогодні для багатьох людей перетворилося з звички в справжній таємничий ритуал. Цінителі дійсно якісних тютюнових виробів за краще насолоджуватися процесом поспішаючи, використовуючи при цьому вишукані, стильні і дорогі аксесуари.

Що являє собою гільйотина?

Gilotiny-dlja-sigar2Як відомо, аромат і смак сигари в чому залежить від правильної обрізки, завдяки якій створюється необхідна тяга. Гільйотина для сигар - це спеціальний прилад для зручної обрізки, яка може бути і настільною, і портативною. З її допомогою Ви обріжете кінчик сигари досить рівно і не пошкодите сигарний лист, як це можливо у випадку використання ножа або ножиць. Але для ідеальної обрізки, все ж, необхідно володіти деякими навичками.

Як її використовувати?

Отже, обрізають голівку сигари точним і впевненим рухом, намагаючись не зачепити більше, ніж потрібно. У кожного курця з часом виробляється своя власна технологія. Новачкам же слід запам'ятати, що сигарна головка обрізається в тому місці, де скручений лист лежить горизонтально. Орієнтуватися можна по невеликому поглибленню біля основи головки.

Занадто маленький в діаметрі зріз буде перешкоджати вільному руху диму. У деяких випадках це загрожує утворенням пробки з нікотину і смоли. Якщо ж зріз вийде ширше, ніж потрібно - це зробить тягу більш вільною, а значить, дим під час паління буде дуже гарячим. Особливо ретельно слід обрізати короткі сигари типу obus або robusto.Gilotiny-dlja-sigar

Кишенькова модель чудово доповнить подарункову коробку сигар!

За допомогою гільйотини Ви підготуєте до процесу куріння будь-яку сигару, і при цьому відтворите враження на оточуючих. Таке пристосування не тільки відмінно виконує свою основну функцію, але і є витонченим чоловічим аксесуаром. Гарну настільну гільйотину можна піднести як подарунок своєму найкращому другові, керівнику, діловому партнеру.

27 травня 2021