Гільйотини для сигар - що це, навіщо потрібні, як використовувати?

Викурювання сигари сьогодні для багатьох людей перетворилося з звички в справжній таємничий ритуал. Цінителі дійсно якісних тютюнових виробів за краще насолоджуватися процесом поспішаючи, використовуючи при цьому вишукані, стильні і дорогі аксесуари.

Що являє собою гільйотина?

Як відомо, аромат і смак сигари в чому залежить від правильної обрізки, завдяки якій створюється необхідна тяга. Гільйотина для сигар - це спеціальний прилад для зручної обрізки, яка може бути і настільною, і портативною. З її допомогою Ви обріжете кінчик сигари досить рівно і не пошкодите сигарний лист, як це можливо у випадку використання ножа або ножиць. Але для ідеальної обрізки, все ж, необхідно володіти деякими навичками.

Як її використовувати?

Отже, обрізають голівку сигари точним і впевненим рухом, намагаючись не зачепити більше, ніж потрібно. У кожного курця з часом виробляється своя власна технологія. Новачкам же слід запам'ятати, що сигарна головка обрізається в тому місці, де скручений лист лежить горизонтально. Орієнтуватися можна по невеликому поглибленню біля основи головки.

Занадто маленький в діаметрі зріз буде перешкоджати вільному руху диму. У деяких випадках це загрожує утворенням пробки з нікотину і смоли. Якщо ж зріз вийде ширше, ніж потрібно - це зробить тягу більш вільною, а значить, дим під час паління буде дуже гарячим. Особливо ретельно слід обрізати короткі сигари типу obus або robusto.

Кишенькова модель чудово доповнить подарункову коробку сигар!

За допомогою гільйотини Ви підготуєте до процесу куріння будь-яку сигару, і при цьому відтворите враження на оточуючих. Таке пристосування не тільки відмінно виконує свою основну функцію, але і є витонченим чоловічим аксесуаром. Гарну настільну гільйотину можна піднести як подарунок своєму найкращому другові, керівнику, діловому партнеру.

27 травня 2021