Гід по сигарним аксесуарам

Сигара завжди була показником високого статусу. Уїнстон Черчілль, Че Гевара, Фідель Кастро - одні з багатьох відомих курців сигар. Купуючи сигари, потрібно подумати і про аксесуари. Ми вже багато писали про х’юмідор, який необхідний для їх зберігання.

Але якщо у Вас виникне бажання насолодитися сигарою не вдома, то для транспортування Вам знадобиться футляр, чохол або туба для сигар. Чохли роблять зі шкіри або дерева високої якості. Туби виробляються з алюмінію. Найзручнішим аксесуаром є футляр для сигар. Він може бути зроблений з нержавіючої сталі та шкіри. Це дозволять надовго зберегти смак і аромат сигари.

Перед курінням сигару потрібно обрізати

Для цього використовують спеціальні сигарні ножиці, пробійник або гільйотину. Без подібних аксесуарів Ви не зможете підготувати сигару. Самі звичайні - кишенькові гільйотини. Їх можна взяти з собою в дорогу. Але для сигар великого розміру вони навряд чи підійдуть. Для них краще всього використовувати настільні гільйотини. В ідеалі мати кілька гільйотин для різних сигар. 

Сигара не терпить поспіху. Тому стильна попільничка теж необхідна. Вона доводить, що куріння сигари - це справжній ритуал. Ну, і, звичайно, якісна запальничка, без якої Вам не вдасться правильно розкурити тютюновий виріб. Підійде не будь-яка запальничка. Так як під час прикурювання сигара вмить вбирає всі аромати. Адже вам не хочеться відчувати запах бензину під час куріння? Краще всього використовувати газову запальничку. Її можна відрегулювати і зробити вузько спрямований потік. Так, ви прикурите сигару максимально точно. Візьміть до уваги наші рекомендації та приємне куріння буде Вам забезпечене.

26 травня 2021