Електронний кальян - що це. Шкода і користь

Прогрес не стоїть на місці і на зміну звичним нам кальянам приходять нові - електронні. Такі кальяни є більш безпечними і зручними. Вони можуть повністю замінити звичний для нас кальян, оскільки виконують всі функції, що і звичайний аналог. Електронний кальян створює багато диму і приємного аромату. Для такого кальяну не потрібно спеціально розпалювати вугілля і заправляти його тютюном. Це дуже економить час. Особливо він підходить для тих людей, що люблять курити кальян, але ненавидять його готувати.

Електронний кальян - що це?

На ринку існує безліч моделей електронних кальянів. Всі вони однакові за принципом роботи. Головною складовою електронного кальяну є спеціальна рідина, завдяки якій виходить густий і ароматний дим. До її складу входить гліцерин і пропілен гліколь. Це вони замінюють функцію класичного тютюну та є абсолютно безпечними. Під час куріння ніяких шкідливих речовин кальян не виробляє. Енергію кальян отримує від знімної батарейки або акумулятора. Одного заряду вистачає приблизно на 40 хвилин безперервного кальянокуріння.

Також електронний кальян підійде для людей, що кидають палити. Вдихати вони будуть той самий дим, але вже без нікотину і шкідливих речовин. Таким чином, людина поступово буде відвикати від звичних йому сигарет. Практично вся рідина для кальяну безнікотиновою. Це означає, що звикання до такого пристрою не буде. Дим, що виробиться в процесі куріння, нешкідливий абсолютно для всіх - курців і людей, що знаходяться поруч.

el-star-kalyan1Електричний кальян виробляє пар за допомогою пристрою, який називається атомайзер. Він здатний уберегти Ваші легені, оскільки нагріває ароматизатор при низькій температурі. Також коли Ви будете готувати його до використання, Ви не ризикуєте, обпектися, як під час приготування звичайного кальяну. Найголовніша перевага - це підготування кальяну до роботи всього за пару хвилин.

Шкода та користь електронного кальяну

Існує безліч суперечок на тему, шкідливий електронний кальян чи ні. Електронний кальян може бути шкідливий тільки в одному випадку, якщо Ви використовуєте неякісну рідину для заправки. Тоді разом з ароматним паром, Ви отримаєте лише шкідливі хімічні речовини, що ніяк не можуть бути корисними. Також не зовсім зручним може виявитися кальян, якщо він розрядився. Щоб продовжити палити його, Вам відразу ж потрібно буде знайти новий акумулятор або заздалегідь ним запастися. У всіх же інших випадках електронний кальян може бути тільки кращим, ніж звичайний.

Звичайно, складно посперечатися, що електронний кальян є абсолютно нешкідливим. Дуже часте куріння може негативно позначитися на здоров'ї. Головне завжди знати міру. Але зверніть все-таки увагу на те, що плюсів він має набагато більше та ідеально підходить для повної заміни традиційного кальяну.

21 квітня 2021