Електронні сигарети вікіпедія. Що думає вікіпедія про електронні сигарети?

Вікіпедія, як відомо, вільна загальнодоступна багатомовна універсальна інтернет-енциклопедія. Ми вирішили поцікавитися, що ж вона думає про електронні сигарети, і як її характеризує.

Електронна сигарета - електронний пристрій для імітації тютюнопаління шляхом генерації пари, який може містити нікотин, що має вигляд і при вдиханні викликає смакові відчуття справжнього тютюнового диму.

Розроблені електронні сигарети, як імітатор куріння традиційних сигарет

Виробляються у вигляді сигарет, сигар і курильних трубок, зустрічаються також і інші модифікації. В основі конструкції електронних сигарет лежить випарник (парогенератор), який часто називають «атомайзери», всередині якого розташована ніхромова спіраль, яка, розжарюючись, перетворює що містить всередині рідину в густу пара, що нагадує за зовнішнім виглядом тютюновий дим.

Вікіпедія наводить приклад поділу електронних сигарет на класи, запропоновані журналом Vapers в 2010 році і підтримані Асоціацією Електронних Сигарет AEC. Чим вище клас, тим більше розміри і діаметр сигарет, а отже вище їх продуктивність.

A-клас. Найбільш компактні сигарети. Мають маленький обсяг картриджа до 0,4 мл і маленьку ємність акумулятора від 80 мАг. Слабкий смак, невелика парогенераціі.
B-клас. Компактні сигарети. Мають маленький обсяг картриджа від 0,5 мл і маленьку ємність акумулятора від 160 мАг.
C-клас. Сигарети середнього розміру. Мають обсяг картриджа від 0,6 мл, ємність акумулятора від 180 мАг. Випарник діаметром 9,5 мм.
D-клас. Класична електронна сигарета. Мають обсяг картриджа від 1,1 мл і ємність акумулятора 280 мАг. Випарник діаметром 11,0 мм.
E-клас. Розміри близькі до сигари. Обсяг картриджа від 1,5 мл, ємність акумулятора від 650 мАг. Випарник діаметром 14,0 мм. Висока продуктивність, яскравий смак.
F-клас. В основному модифікації.

Головними складовими електронної сигарети є: атомайзер, картридж, картомайзера, акумулятори, про які вікіпедія, також, може багато чого розповісти.

Випарник (парогенетатор) ще називають «атомайзер», складається з системи подачі рідини на нагрівальний елемент і камерою випаровування (спінений метал, керамічна чаша, ніхромова спіраль, кремнеземна нитка). Крім класичної системи подачі рідини, існує більш нова система, вперше представлена ??в 2010 році китайською компанією Uneast, згодом названої «бак, резервуар» (від англ. Tank) в якій замість картриджа використовується герметична капсула, яка віддає рідину по тонкій трубці.

Картриджі (картомайзери) заповнюються спеціальною рідиною, яка може містити різну кількість нікотину і різні ароматизатори.

Різниця між картриджами і картомайзерами полягає в наступному: картомайзер - це гібрид картриджа і атомайзера. Будь-який картомайзер можна перезаправляти, якщо тільки він не спресований разом з акумулятором, як в одноразових електронних сигаретах. Видів картомайзера дуже багато, новинки з'являються раз в 2-3 місяці.

Основні види картомайзера наведені вікіпедією.

CE1 Перший і самий застарілий вигляд. Ніхромова спіраль знаходиться в середині корпусу картомайзера, сам же корпус заповнений синтепоном і виготовлений з пластику.
CE2 «Керамічний» картомайзер. Ніхромова спіраль розташована в мініатюрній керамічній чаші, ізолюючу спіраль і фітіль від основного резервуара з рідиною, що виключає підгоряння і як наслідок-неприємний смак. Синтепон відсутній, на спіраль рідина надходить підтягуючись по кремнеземними нитками, подібно олійній лампі. Корпус виконаний з металу.
CE3 Комерційна назва - «Кліромайзер» (Clearomizer). Основна відмінність від CE2 в тому що корпус виконаний з прозорого пластика, що дає користувачеві можливість стежити за кількістю рідини, що залишилася.
CE4 Комерційна назва - «Смокімайзер» (Smokeymizer). Спіраль розташована знизу, що виключає можливість підгоряння і неприємного смаку при недостатній подачі рідини (наприклад якщо вона закінчується).
G4 Практично не відрізняються від CE4, але виконані набагато гірше - конденсат часто потрапляє в рот, сам корпус протікає і зроблений неміцно. Смакові якості були оцінені як незадовільні.
Dual-Coil Синтепонові картомайзери з подвійною спіраллю, що дає в 2 рази більше пари і смакових відчуттів.
Mega-eGo Синтепонові картомайзери.
Гігантомайзер Версія CE3, обсяг - 3.5мл.
Mega Dual-Coil Версія двоспірального картомайзера, обсяг - 5.5мл.

У сучасних електронних сигаретах використовуються більш ємкі акумулятори, чим вище ємність акумулятора, тим тривалішим пристроєм можна користуватися. Ємкість акумуляторів коливається від 80 мАг до 2600 мАг в стандартних моделях, і до 26650 мАч в батарейних блоках (модах).

Основний склад рідини електронних сигарет:

- Пропіленгліколь 55-62%
- Ліцерін 30-35%
- Нікотин 0-36 мг / мл
- Ароматизатор 2-4%
- вода

В якості основи використовується суміш пропиленгликоля (деякі виробники використовують поліетиленгліколь) з гліцерином і водою. В основу зазвичай додається харчовий ароматизатор і, за бажанням - нікотин. Компоненти основи пропіленгліколя і гліцерин пов'язують воду, яка при нагріванні перетворюється в густий водяний пар. Одним з показників сумішей є Тротх (TH).

Ми сподіваємося, що надана в даній статті інформація допоможе Вам розібратися з основними фактами, які потрібно знати початківцю курцеві електронної сигарети.

2 червня 2021