Електронні сигарети - кинути курити

В даний час люди зіткнулися з новинкою, яка сколихнула ринок сигарет - це електронна сигарета. Багато позиціонують таку сигарету, як реальний спосіб кинути курити. Чи так це, ми намагатимемося розповісти Вам в даній статті.

Досліджуючи питання: «Чи реально, що електронні сигарети допомагають кинути палити?» ми зіткнулися з різними позиціями. Так, наприклад, сам винахідник електронної сигарети китайський фармацевт Хон Лік, створив новинку для завзятих курців, як альтернативу тютюнопаління, а не засіб кинути палити, як позиціонують всі електронну сигарету. Інші ж стверджують, що електронна сигарета - це найреальніший і безпечний спосіб перестати палити.

Ви подумаєте: «Так, є дві думки щодо того, чи можна за допомогою електронної сигарети кинути палити», але не все так просто, як здавалося б на перший погляд. Якщо дотримуватися сторони, що за допомогою електро - сигарети курець може позбутися шкідливої ??звички, то тут фахівці міркують по-різному. Одні радять купувати електронну сигарету відразу ж з безнікотинові картриджем, який має всього лише смак (напоїв, фруктів). Інші дослідники стверджують, що потрібно починати з сигарет з високим рівнем нікотину поступово зменшуючи його до нульового.

Детально вивчивши покрокове зниження кількості нікотину в електронному заміннику сигарети, різними фахівцями були запропоновані наступні варіанти:

ЕтапРівень нікотинуПеріод, тижні
Спосіб 1 Спосіб 2 Спосіб 3
Перший етап HIGH 3-6 1-3 1
Другий етап MEDIUM 6-12 3-7 2
Третій етап LOW 2-4 1-3 1
Четвертий етап NO 2-4 1-5 До повної відмови


Яким способом керуватися для вирішення - кинути курити за допомогою електронної сигарети, вирішувати Вам особисто. Не виключено, що собі Ви підберете індивідуальне співвідношення періодів з заміною дози нікотину. Головне прийти до одного результату - 100% позбавлення від нікотинової залежності.

02 червня 2021