Електронна сигарета класу VIP

Якщо говорити про електронну сигарету як про подарунок, тут, звичайно вирішальними стануть фінансові можливості. Якщо Ви твердо вирішили не економити на подарунку і купити ел. сигарети VIP класу, Ви отримаєте пристрій тільки вищого класу. Авторський дизайн і дорогі матеріали додадуть Вашому подарунку надзвичайної стильності і вишуканості. Крім того, цей надзвичайний статусний аксесуар додасть елегантності за допомогою зовнішнього оформлення у вигляді трубок або сигар. Також, Вам не потрібно буде упаковувати Ваш подарунок, адже електронні сигарети вже упаковані в красивий комплект. На додаток до цього унікальному набору Ви можете придбати також картриджі зі смаком яблука, кава, м'яти і багато інших.

Кому можна подарувати електронну сигарету?

Цей чудовий аксесуар стане відмінним подарунком для людини, яка цінує сучасні технології, а також піклується про своє здоров'я. Адресатом може стати Ваш бос, який практично весь час проводить «димлячи» в своєму кабінеті. Або, приміром, Ваш коханий, одяг якого постійно пахне тютюновим димом. Електронна сигарета для Вашого літнього батька або свекра стане приємним жестом турботи про його здоров'я і проявить Вас тільки з хорошого боку. А головне, це найкращий подарунок саме для Вас! Тільки подумайте, вартість електронних сигарет значно менше, ніж звичайних сигарет, включаючи заправку різноманітними нікотиновими картриджами. Адже одного картриджа вистачає на досить тривалий час, а саму сигарету Вам і зовсім не потрібно міняти. Крім цього, купуючи електронну сигарету, Ви отримуєте:

  • відсутність диму і справжню вдячність адресата за турботу про здоров'я (на відміну від нав'язливої ??турботи, приміром, коли Ви презентуєте книгу про те, як кинути палити)
  • приємний запах одягу і з рота

Що ж дасть електронна сигарета курцеві?

  • можливість палити скрізь, де тільки Вам захочеться, адже електронні сигарети дозволені навіть там, де звичайні заборонені
  • витрачати менше часу на пошук і купівлю сигарет, адже одного картриджа вистачає на досить тривалий час
  • витрачати набагато менше грошей, адже тепер Вам не знадобиться в будинку витяжка, а на роботі запальничка і дорога попільничка

Найголовніше те, що Ви отримуєте унікальну можливість поступово кинути шкідливу звичку, під назвою куріння.

01 червня 2021