Єгипетський кальян - розкіш і загадка Сходу

Без цього східного аксесуара не обходиться жодне торжество. І, до речі, самі якісні та надійні вважаються саме прилади, вироблені в Єгипті.

Безумовно, кальян - традиційний арабський аксесуар для куріння!

Дим з такого приладу тягнеться легко, не вимагаючи особливих зусиль. Як кажуть єгиптяни - немов п'ється. Тютюн може бути як легким, так і міцним, або навіть з особливим смаком і ароматом. Варіацій безліч. У самій же країні фараонів і пірамід воліють палити кальян з тютюном, який просочений медом і спеціями. Купити єгипетські кальяни в комплекті з тютюном можна прямо на нашому сайті - швидко і недорого.

Проводять справжні єгипетські Наргіле тільки вручну!

Тому вони так цінні багатьма туристами, так як це не тільки прилад для куріння, але і прекрасний, оригінальний подарунок або сувенір. Основа таких аксесуарів тільки справжнє кольорове скло. А ось форму і забарвлення вже замовляє і вибирає сам покупець і виробник-замовник. Характерна для оригінальних єгипетських кальянів риса - вишукана розпис, розфарбовування і стрічка з чистого вісімнадцяти каратного золота. Металеві ж елементи виробляються із спеціальної нержавіючої сталі, а також можуть виготовляти з хромованої латуні. Що стосується самого шланга кальяну, то він виробляється з справжньої шкіри, причому він повинен бути абсолютно герметичним.

Кількість отворів в кальяні може бути різним!

Якщо є в наявності два отвори, то до такого аксесуару додається і дві трубки. Якщо Ви купуєте кальян, то потрібно запастися та додатковими трубками, шлангами і скляною основою. Адже в гігієнічних цілях, деталі кальяну потрібно мити і щомісяця оновлювати. Єгипетські кальяни купити і замовити собі чи другу в подарунок, можна в нашому інтернет магазині. Багатий вибір асортименту Вас підкорить, а ціни - приємно здивують.

До речі, для тих, хто не знав - існує золоте правило розкурювання шиша: перша затяжка повинна бути швидкою і короткою. Це для того, щоб насолодитися і відчути особливий смак тютюну. Друга затяжка повинна бути довгою, а от уже третя - звичайною, після якої починається релакс і насолода процесом куріння. Як правило, кальян не поєднують з алкоголем, тобто його не курять, одночасно запиваючи алкогольними напоями. Для цього існує чай каркаде.

Так що, купуючи розкішний, оригінальний єгипетський кальян, Ви набуваєте в першу чергу, особливий смак і аромат екзотики країни фараонів і несетеся в світ багатства, краси та магії Сходу.

27 квітня 2021