Давай, богема, закуримо по одній

15 жовтня 1492, індіанці острова Гуанахані принесли матросам з експедиції Христофора Колумба загадкові сушені листя ... З тих пір тютюн почав подорожувати по всьому світу, а люди почали курити сигарети, сигари, трубки, не звертаючи увагу на попередження МОЗ.

Сигари, наприклад, деяким відкривають двері світу, де царює комфорт і свято. Мить з сигарою - щаслива мить. Про свої щасливі миті розповідають зірки світового кіно.

Клаудія Шиффер
«Мені подобається запах хорошої сигари, її витонченість, відчуття, яке вона дає. Мені приємно знаходитися в суспільстві людей, які курять сигари, ця дружня атмосфера, жарти і сміх. Мені подобається бути частиною загального настрою. Подобається відчуття, що ти - у вирі подій »

Демі Мур
«Я курю їх багато і часто. Починалося все як розвага. Я бачила, як інші люди курили сигари, в основному чоловіки, тому що рідко побачиш жінку з сигарою. Мій чоловік їх курив. І мені самій захотілося дізнатися, що люди в них знаходять. Моя перша серйозна сигара була велика і міцна Montecristo, і я подумала тоді, що для мене це занадто. Потім я виявила, що є сигари поменше, і з того моменту почався мій роман з ними ».

Сильвестр Сталлоне
«Я довго курив сигарети, напевно, з 12 років. Я пам'ятаю, на зйомках «Рокі» я курив навіть на рингу. Настільки сильно було моє пристрасть. У 1977 я знімався у фільмі FIST, де мій герой був фанатом сигар. З тих пір сигара в руці допомагала мені швидше увійти в образ - досить незвичайний інструмент в роботі. Така дія я пояснюю тим, що сигара завжди була символом влади і престижу. Принаймні, людина, що курить сигару, виглядає більш ефектно і впевнено, ніж курить сигарету. Думаю, що гарну сигару можна порівняти з польотом на килимі-літаку. Вона переносить вас за межі сприйняття, на більш високий виток свідомості. Ви досягаєте альтернативного стану, не застосовуючи наркотиків. Відмінна сигара, келих вина і приємний розмова - і Ви близькі до ейфорії, при цьому не порушуючи закон ».

Арнольд Шварценеггер
«Я спробував маленькі Virginian, коли став охоронцем в Мюнхені. Не курив справжні сигари до 1977 року, поки не зустрів Марію ». Арні і Марія Шрівер познайомилися на тенісному турнірі пам'яті Кеннеді. Пізніше в будинку Шрівер батько Марії запалив сигару і запропонував її Арнольду. «Це велика перевага в життя, - сміється Арнольд. - Дружина не може нічого заперечити з приводу сигар. Я завжди можу їй сказати, мовляв, послухай, люба, хіба твій батько міг запропонувати щось погане? Раніше я любив Davidoff і до цих пір їх іноді покурюю. Люблю Romeo y Julietas і Hoyo de Monterrey».

27 травня 2021