Dark fired Kentucky - приємний компонент будь-якої тютюнової суміші

Dark fired Kentucky багатьом давно вже припав до душі. Але мало хто знає, який довгий і важкий шлях проробив тютюн перед тим, як ми стали його палити і насолоджуватися саме тим ароматом, який він зараз має. Почав свій шлях тютюн з берега озера Тітікака. Потім він чимало подорожував. Тютюн використовували як у релігійних ритуалах, так і для розвитку людства.

Перші європейці були вражені незвичайною красою тютюнового листя

Підготовка тютюну до паління робилася практично так само як і в наші дні. Його сушили, пресували, коптили. Такий спосіб підготовки тютюну до паління був дуже популярний. У стародавніх племенах спеціально висушували тютюн на горіхових деревах. Так він отримував додаткові аромати, і курити його було набагато приємніше. Тютюн ставав димним з насиченими пряними ароматами. Його ще називали «вогненною травою». Зараз же він має назву Кентуккі.

Він став так називатися через місцевость, де тютюн вирощували. Штат Кентуккі ще відомий своїм бурбоном і дербі. Так що це місце можна вважати раєм для чоловіків. Раніше Dark fired Kentucky був тільки приправою до інших видів тютюну. Але, через деякий час стали помічати, що він володіє хорошими насиченими ароматами, які можуть лідирувати в люлькових сумішах. Так інтерес до цього тютюну поступово зростав і кількість шанувальників збільшувалася.

Листя тютюну набагато темніше за звичайні сорти і мають пряний аромат

В останні роки Dark fired Kentucky став особливо популярний. Його почали використовувати у виробництві бездимного тютюну. Кентуккі здатний контролювати насичені аромати Латакії та доповнювати своїм незвичайним костровим смаком. При цьому додавати його потрібно в незначних дозах. Комбінування різних пропорцій дає можливість експериментувати й отримувати нові несподівані аромати трубкового тютюну.

18 травня 2021