Що таке електронні сигарети?

Історія електронної сигарети починається з 2003 року, коли китайський фармацевт Хон Лик (Hon Lik) винайшов першу електронну заміну звичайній сигареті. З тих пір виробництво електронних сигарет з кожним роком набирає все більших обертів.

На сьогоднішній день фірми з виготовлення електронних сигарет розташовані не тільки в Китаї, але і в Америці (Wingle), Великобританії (Gamucci), Японії (Denshi Tabaco).

Не дивлячись на те, що електронна альтернатива куріння була вперше винайдена в Китаї, вона також є реальним способом кинути палити.

Думки фахівців, з питання: «Як кинути курити, використовуючи електронну сигарету?» - розділилися. Перші вважають, що потрібно купувати електронну сигарету відразу ж з безнікотинові картриджем, інші ж рекомендують починати з картриджа з високим рівнем нікотину, з часом знижуючи його до безнікотинового. Фахівці обох методів гарантують один і той же результат - людина кидає палити.

Електронні сигарети - це електронна заміна звичайній сигареті. Її так само курять, як і просту сигарету, що включає тютюн. Відмінністю є лише те, що в електронній сигареті відсутній процес горіння і відповідно всі наявні шкідливі речовини, в тому числі і смол, які характерні звичайній сигареті.

Ми сподіваємося, що стаття «Що таке електронні сигарети?» Допоможе визначитися при виборі методу, за допомогою якого Ви хочете позбутися від нікотинової залежності.

2 червня 2021