Що таке електронні курильні трубки?

Електронні курильні трубки - це складні високотехнологічні пристрої , які стилізовані під традиційні трубки, але при цьому не містять тютюну. Тобто, під час паління дане пристосування не виділяє смол, канцерогенів і інших шкідливих продуктів горіння. Так що Ви зможете з насолодою дегустувати елітні сорти тютюну, не боячись за власне здоров'я.

Конструкція електротрубки!

kuritelnye-trubkiЛюлька нового покоління має унікальну, і в той же час елементарно просту конструкцію, до складу якої входить мікропроцесор, виконавчий механізм, спеціальні змінні картриджі, світлодіодний імітатор горіння і повітряно-сенсорний датчик. Смак і аромат пара, що виділяється трубкою під час паління залежить від змінного картриджа - герметичного контейнера з очищеним нікотином, водою і аромакомпонентами, що імітують запах елітного тютюну. Ви можете вибирати між картриджами з високим, середнім і низьким вмістом нікотину, а також віддавати перевагу безнікотиновим варіанти. Застосовуючи картриджі для електронних курильних трубок у порядку зниження вмісту нікотину, можна зав'язати зі шкідливою звичкою в рекордно короткий термін.

Переваги куріння!

Куріння електронної трубки не позбавляє Вас від природних відчуттів, а навпаки - стимулює розумову активність, дарує заряд бадьорості та життєвої енергії, не приносячи ніякої шкоди ні Вам, ні оточуючим. З таким пристроєм неприємний дим і шкідливі канцерогени назавжди залишаться в минулому. До того ж, використовувати його набагато простіше, ніж традиційну трубку. Для цього Вам не знадобиться запальничка, сірники, попільничка і ряд інших обов'язкових аксесуарів курця. Електронний механізм починає працювати автоматично, як тільки Ви робите першу затяжку.kuritelnye-trubki111 Кожна затяжка буде супроводжуватися світінням світлодіодного індикатора, що імітує тління справжнього тютюну. По завершенню процедури куріння девайс можна просто прибрати в барсетку, кишеню або сумку.

Слід зауважити, що пристрій працює від акумулятора, який поступово розряджається в процесі експлуатації. Але з його зарядкою у Вас ніколи не виникне особливих труднощів. Підзаряджається трубка як від мережі, так і через USB-порт стаціонарного комп'ютера або ноутбука. Якщо ж такої можливості немає, то завжди можна скористатися запасною батареєю.

18 травня 2021