Що слід знати про керамічні фішки для покеру?

Покер на сьогоднішній день являє собою одну з найпопулярніших чоловічих ігор. Та й жінки нерідко воліють перекинутися картами, збираючи чергову комбінацію Флеш Рояля. Тому навряд чи хтось здивується, якщо побачить у свого знайомого домашній набір для покеру.

Керамічні фішки популярні через високу якість!

На таких фішках малюнок буде виглядати більш чітко, при цьому він буде набагато довше триматися. Більше того, керамічну фішку саму по собі набагато приємніше тримати в своїх руках завдяки її досить приємному покриттю, а також додатковому свинцевому обважнювачу. Для домашніх ігор буде цілком достатньо і звичайних фішок, однак, для справжніх цінителів такої великої гри, як покер, рекомендується мати при собі тільки найкращі аксесуари.

Яка ціна фішок для покеру?

Багатьох людей може хвилювати наступне питання: «Де ж я можу придбати керамічні фішки для покеру»? Існує безліч різних варіантів, найбільш простим з яких є покупка в інтернет магазині. Що стосується вартості таких аксесуарів, то вона може бути найрізноманітнішою, адже в даному випадку важливу роль відіграє бренд. Крім того, на ціну впливає і валіза, в якій будуть зосереджені фішки. Якість малюнка, вага фішки, кількість аксесуарів - все це певною мірою впливає на вартість продукції.

Граючи в покер є можливість отримати реальні гроші!

Існує ще один спосіб роздобути такі фішки, який є більш складним, але при цьому дуже цікавим. Йдеться про один з покер румів, де гравець може заробити певну кількість очок, граючи на реальні гроші, в результаті чого поміняти їх безпосередньо на фішки. Одним з таких румів вважається ПокерСтарс, який пропонує своїм гравцям високоякісні набори керамічних фішок для покеру на досить вигідних умовах.

Загалом, якщо у Вас вже за традицію збираються кожну вечірню суботу разом з друзями за грою в покер , тоді керамічні фішки ніколи не будуть зайвими. При цьому мається відмінна можливість самостійно замовити дизайн.

3 червня 2021