Що подарувати курцеві?

Які вироби можна подарувати курцям-новачкам, а які тим, що курять вже півжиття? Нижче ми спробуємо відповісти максимально точно на ці питання.

Тютюн - універсальний подарунок для курця!

Перше, що ви можете подарувати будь курцеві - це тютюн. Якщо він курив до цього тільки традиційні сигарети, то може вкрай здивуватися новим способам куріння. А якщо він вже курить самокрутки, трубку або саморобні сигарети, тоді якісний тютюн стане гарною можливістю для нього спробувати щось новеньке. Тільки не забувайте, що для кожного з цих способів куріння потрібна своя, окрема, тютюнова суміш.

Набір для самокруток молодим і активним людям!

Самокрутки є дуже хорошим подарунком для курця. По-перше, ви можете самі їх зробити і подарувати вже в такому вигляді іменинникові. По-друге, в подарунок ви можете піднести всі необхідні елементи для її виготовлення, тут вам знадобляться: фільтри, тютюн відомої марки або декілька його різних сортів, хороший папір для самокруток, машинка для автоматичного скручування, т.зв. твістер. Самокрутки найчастіше підходять для молодих людей, які люблять експериментувати в житті, пробувати все нове і цікаве.

Сигари - гарний подарунок для курців, які хочуть спробувати щось нове!

Сигари підходять для людей зі статусом, які вже давно і добре знайомі з традиційними сигаретами, і тепер бажають спробувати щось краще. Сигари, в цьому випадку, допоможуть їм зрозуміти справжню природу куріння. Купуйте кубинські сигари середньої міцності, щоб ваш друг зміг оцінити їх справжній смак. Ці дорогі вироби потрібно дарувати хорошим людям, які вміють цінувати якість, найкраще у відповідних чохлах - хьюмідорах, які можна підібрати різних класів в маленьких, середніх і великих варіантах. Ваш друг повинен бути в захваті від подарунка у вигляді дорогих сигар, які ви піднесете в елегантному футлярі.

podarok-kurilschiku-Курильна трубка - вартий подарунок для будь-якої людини.

Сьогодні трубки курять і в 30, і в 60 років, підкреслюючи свій статус в суспільстві і спроможність. Крім того, багато всесвітньо відомих брендів на ринку представляють свої курильні трубки, а найбільш старі й дорогі компанії часто роблять ставку на виробництво цих виробів ручної роботи. Трубку для куріння добре купувати з бріару, оскільки саме цей матеріал найкраще всього підходить для них своєю термостійкістю, витонченістю і красою. Цей курильний прилад можна дарувати в наборі із засобами по догляду за трубкою або високоякісними сортами тютюну.

Виберіть той подарунок для вашого друга, яким він буде часто користуватися. Сподіваємося, що ваш сюрприз стане дуже приємною несподіванкою для нього.

03 червня 2021