Що потрібно для куріння самокруток? Арсенал курця самокруток

Самокрутки дозволяють насолодитися тютюном потрібної міцності і без домішок. Їх дуже просто зробити самостійно. Але головною перевагою таких саморобних виробів залишається індивідуальність. Тому кожен курець повинен завжди мати все необхідне для самокруток. Особливо ця інформація буде корисна для новачків, які тільки пізнають починать палити цей тютюновий виріб.

Що можна використовувати для скручування самокруток?

Перше, що знадобиться для скручування самокрутки - це тютюн, папір, фільтри або гільзи. Папір виробники випускають спеціальний. Він може бути різної щільності. Людям, які ще не втягнулися в куріння самокруток, буде простіше палити вироби з тонкого паперу. Придбати можна відразу цілу упаковку. Вона прослужить досить довго. Що стосується фільтрів для самокруток, то вони бувають простими та кутовими. Як правило, виробники випускають фільтри діаметром 8 мм. Це найоптимальніший варіант для скручування.samokrutka1

Якщо ж Ви плануєте палити самокрутки без фільтра, то радимо обзавестися мундштуками. З його допомогою гарячий дим не обпалює губи та тютюн міцно тримається всередині паперу. Також курити самокрутки через мундштук набагато зручніше та елегантніше.

Гільзи для самокруток призначені для спрощення скручування тютюнового виробу. Це вже готовий скручений папір з фільтром всередині. Вони дуже зручні і допомагають скоротити процес скручування до мінімуму. Але для того, щоб забити всередину тютюн необхідна спеціальна машинка.

Скрутка самокруток

Існує два способи скручування самокруток: ручний та машинний. Перший спосіб підходить для досвідчених людей, які неодноразово скручували самокрутки. Цьому можна навчитися, але ідеальний виріб вийде тільки через кілька повторів. Якщо Ви не майстер даного мистецтва, радимо починати з машинок. Вони дуже спрощують процес. Так що курцеві майже нічого не потрібно робити. При цьому коштують машинки для скручування недорого. В асортименті можна знайти моделі різної цінової категорії. Обирайте машинки з металевим корпусом. Вони міцні та прослужать найдовше.

Можна міняти способи скручування і матеріал для самокруток. Тоді Ваші вироби будуть завжди різними, навіть якщо використовуватимете один і той же тютюн.

Особливості тютюну для самокруток

samokrutka2

Особливим моментом при виборі арсеналу курця самокруток повинен стати вибір тютюну. Існує безліч різних тютюнових сумішей. Вони можуть бути ароматизованими та натуральними. Тютюн для самокруток трохи відрізняється від люлькового способом нарізки. Виробник продумав всі нюанси під час скрутки та куріння. Тютюн для самокруток ріжеться набагато дрібніше, ніж для куріння люльок. Тому, якщо Ви захочете спробувати скрутити люльковий тютюн в самокрутку, перед цим обов'язково його подрібніть. Також можна спробувати поєднувати різні сорти тютюну самостійно. З часом Ви зрозумієте, яке поєднання подобаються Вам найбільше. А ось для новачків в магазинах представлений величезний вибір тютюну для самокруток. Для першої покупки можна зупинити свою увагу на середньому по міцності тютюні з легким приємним ароматом.

21 травня 2021