Чи варто купувати плазмову електричну USB запальничку

На той випадок, коли набридло що ваш палець постійно німіє від систематичного натискання і спроб запалити кремнієву запальничку, не подобаються витрати на часту купівлю одноразових запальничок і так далі - написана ця стаття.

Запальнички є невід'ємною частиною нашого повсякденного життя, адже вони створюють полум'я, необхідне для запалювання свічок, під час вимкнення електроенергії, у побуті під час приготування їжі та під час походів на природу, пікніки. Бутанові запальнички мають кілька обмежень, оскільки з часом у цих моделей закінчуються газ, не забуваємо про ризики, пов'язані з витратою палива і зовнішніми температурними впливами, що може призвести до вибуху дешевих одноразових моделей.

Що таке електрична USB запальничка

Це технологічно сучасна запальничка що перезаряджається, яка по суті ніколи не закінчується в плані палива (заряду), оскільки завжди є можливість зарядити такий девайс. Розробники цих аксесуарів стверджують, що сучасні моделі перевершують попередні покоління запальничок. Згадайте, скільки спроб зазвичай було потрібно для розпалювання вогню за допомогою запальнички з пластиковим колесиком або незграбною кнопкою? Ці незручності були замінені простим якісним електро-запалювачем і максимальною безпекою, USB запальничка обов'язково має бути в особистому розпорядженні на будь-який випадок життя.

Як працює електрична запальничка

Перше і найважливіше - девайс не використовує бутан і не створює небезпечне полум'я. Натомість використовується технологія тесла-котушок і літієво-іонний або полімерний акумулятор для створення зручної в повсякденному використанні електричної дуги. Електрична дуга утворюється, коли два електроди з'єднуються, створюючи високе тепло - це призводить до того, що електроди рухаються, утворюючи плазму (або іонізований газ) між цими електродами. Сама по собі плазмова дуга не є справжнім полум'ям, її вважають набагато гарячішою, ніж полум'я створене бутаном.

Дизайн USB запальничок

Компактний і елегантний дизайн допомагає відрізнити USB запальнички від інших моделей. Незважаючи на свій компактний розмір, творці стверджують, що такі девайси можуть запалювати свічки, папір, газові плити та інші предмети незалежно від погодних умов у будь-який час доби.

24 липня 2023