Чим і як заправляти електронну сигарету?

При покупці електронної сигарети багато хто задається питанням "А чим її можна заправляти?". Як доповнення до сигарети фірмами виробниками пропонуються і картриджі, які заправляються потрібною рідиною для електронної сигарети.Саме ця рідина і є для курця замінником справжнього нікотину.

У своєму складі вона містить речовини необхідні для заміни справжньої сигарети. Якщо Ви відчуваєте під час паління гіркоту, то час заправити електронну сигарету. Не варто відкладати на потім заправку - відразу заправте її.

Асортимент вибору рідин необмежений!

Покупець може вибрати по-своєму бажанню, ту заправку, яка йому сподобається більше. Існують рідини різних ароматів фруктів, цукерок та алкогольних напоїв. При бажанні можна навіть вибрати рідину зі смаком тютюну, але шкідливого нікотину в ній не буде.

Відразу варто зауважити, що не кожна рідина може підійти курцеві, адже люди - особистості індивідуальні, і у кожного свої переваги в смаку. Просто потрібно знайти той, який дійсно буде ефективним і принесе задоволення.

При раціональному розподілі кількості куріння, один флакон рідини для електронної сигарети можна використовувати цілий місяць або навіть більше. Надалі кількість куріння можна зменшувати, а з часом і зовсім відмовитися від будь-яких засобів куріння.

Суміш цієї рідини є цілком безпечною для курця, але при цьому вона відбиває бажання від затягування справжнім нікотином. У поєднанні з вартістю звичайних сигарет рідина обійдеться значно дешевше і її можна раціонально використовувати.

Як же заправити електронну сигарету? Картридж можна заправляти рідиною в середньому сім разів. Потім його слід просто замінити на новий. Щоб заправити правильно електронну сигарету рідиною потрібно відокремити картридж від сигарети і помістити в руку у вертикальному положенні. Іншою рукою візьміть пляшечку з рідиною і по краплях заповнюйте картридж, даючи рідини вбратися. Для заправки Вам знадобиться приблизно 10-20 крапель.

Кинути палити тепер стало набагато простіше!

Свої послуги з продажу електронних сигарет і рідин до них, пропонують різні компанії. Головним завданням для споживача є вибір саме тієї рідини, яка йому допоможе в подальшому позбутися шкідливої звички - куріння.

Деякі курці вважають за краще експериментувати з рідиною, якою заправляють електронні сигарети і пробують кілька їх видів, а вже потім зупиняють свій вибір на конкретному екземплярі. Палити електронну сигарету можна постійно і не піклуватися про те, якої шкоди вона завдає здоров'ю, все абсолютно безпечно і надійно.

На сьогоднішній день різноманітність електронних сигарет дозволяє курцеві зі стажем кинути палити за допомогою цього унікального пристрою. Ціна на дану продукцію робить її доступною для кожного охочого.

28 травня 2021