Calabash - виготовлення, куріння, чищення люльки.

Calabash - це надзвичайно цікава люлька. Вона цікава всім: походженням, специфікою виробництва, технікою куріння ... Але про все по порядку.

З чого роблять калабаш?

Калабаш традиційно роблять з двох частин: оболонки, для якої матеріалом служить африканськийй гарбуз, і тютюнової камери з пінки (зараз зустрічаються і бріарові вироби, але про них розповімо пізніше). Здається, що гарбуз - більш ніж непідходящий матеріал для виготовлення люльки, але двохсотрічна історія калабашу це спростовує.

Гарбуз, з якого роблять люльки, називається «калебас» (або «калабаш», або «горлянка», або, по-науковому, «лагенарія звичайна»). Свіжі плоди вживають в їжу, а зі старих виготовляють посуд, музичні інструменти, люльки. Ще під час дозрівання гарбузові надають відповідну форму. Стиглі плоди збирають, очищають серцевину від насіння і висушують. Після цього корпус остаточно формують, обробляють і полірують - на цьому перша частина виготовлення калабашу закінчена. Слідом роблять пінкову тютюнову камеру, і, нарешті, мундштук.

Отримана люлька виглядає досить незвично: вона дуже велика (хоча розмір тютюнової камери найчастіше стандартний), має характерну вигнуту форму і складається з двох незалежних частин - камери й оболонки. Але найбільш вражаюче - це куріння калабашу.

Як куриться калабаш?

Завдяки великому корпусу люльки дим чудово охолоджується - з калабашем можна спокійнісінько забути про пощипування язика. У порівнянні з бріаром калабаш розкурюється довше, але потім люлька практично не гасне. Першу третину люльки курити досить важко - через гігантську повітряну камеру доводиться посилено тягнути дим, але це можна виправити:

• Набивайте тютюн не найдрібнішої нарізки і не дуже його утрамбовуйте перед розкурюванням;

• Частенько акуратно притоптуйте тютюн.

Куриться калабаш дуже м'яко, горить рівно і спокійно. Ще одна особливість - це смак. Після першої третини чаші смак тютюну набуває незвичайної насиченістості, невластивій бріару або навіть звичайній пінці. Тому з калабашу краще не курити ароматики або суміші з високим вмістом Латакії. Ось тютюн, який особливо добре йде у калабаші:

• Класичні англійські суміші;

• Суміші з чистою Вірджинії або на основі тютюну Вірджинія;

• Дуже цікаво розкривається смак щільних балканських блендів.

Калабаш практично не вбирає смак тютюну. Навіть якщо ви курили в ньому Латакію, після цього можна абсолютно спокійно забити люльку Вірджинією.

Частка калабашу

Напевно, чи не найбільш хвилююче питання для новоспечених власників калабашу - це догляд за люлькою. Звичайно, основні правила скрізь однакові - чистити люльку після кожного куріння і давати час на відпочинок. Але тут дійсно є свої нюанси. Тютюнову камеру потрібно чистити так само, як і будь-яку пінкову трубку - нічого незвичайного. А гарбузовий корпус, всередині якого накопичуються смоли, чистять зазвичай декількома способами, тому вибирайте той, який припаде до душі.

№1. Протріть злегка вологою серветкою внутрішню поверхню гарбуза (підійде, якщо смоли не застарілі і з легкістю зникають при мінімальних зусиллях).

№2. Якщо перший спосіб не допоміг, візьміть дитячу зубну щітку або йоржик для посуду з м'якими ворсинками і пройдіться ним всередині гарбуза. Зазвичай цього цілком достатньо, щоб впоратися з забрудненнями.

№3. Досить радикальний спосіб, до якого варто вдаватися, якщо механічна чистка щіткою не дала результатів. Заповніть корпус спиртом на 1/3 і відставте його в сторону на пару годин. Після цього гарненько струсіть і вилийте спирт. Ви можете повторювати цю процедуру, поки спирт не стане прозорим або спробувати знову почистити гарбуз щіточкою.

№4. Деякі люлькарі промивають трубку мильним розчином, але ми не рекомендуємо цей спосіб.

Calabash та Gourd Calabash

Як ми відзначили на початку статті, зараз калабаш виготовляють не тільки з гарбуза-горлянки, але й з бріару. Зрозуміло, в такій люльці немає змінної тютюнової камери з пінки - часом з пінки можуть зробити декоративний верх трубки або внутрішнє покриття камери. Якщо ви хочете придбати справжній калабаш з гарбуза, зверніть увагу на назву трубки - бріарова називається просто Calabash, а гарбузова - Gourd Calabash.

17 травня 2021