Кинути палити - легко і просто!

Дослідниками і науковцями в усьому світі було створено безліч різних способів боротьби з курінням, наприклад, пластир, гіпноз, спеціальні льодяники, кодування і т.п. Використання цих методів дало надзвичайну можливість багатьом курцям забути про свою неймовірну тягу до нікотину. Але багатьом з них, на жаль, не вдалося перемогти залежність, і вони продовжують курити тютюнові вироби, збільшуючи кількість викурених сигарет. Відповідно саме тому не можна говорити про якийсь найбільш ефективний спосіб, який може допомогти Вам позбутися шкідливої ??звички. Так, напевно, було б до сьогоднішнього часу, поки китайські дослідники не розробили унікальну технічну новинку в області боротьби з курінням, яка підкорила весь світ. Цим чудовим витвором стали електронні сигарети Health.

Всіх курців можна умовно розділити на кілька типів:

  • Курці, які неодноразово намагалися позбутися від нікотинової залежності, але ці спроби не увінчалися успіхом. Тепер, вони переконані в тому, що допомогти позбутися паління їм можуть допомогти тільки кваліфікаційні фахівці.
  • Курці, які не вживають ніяких дій у боротьбі з нікотиновою залежністю. До цього типу людей належать також люди, які думають, що кинути палити можна легко і просто, необхідно лише бажання.


Електронна сигарета поступово і без особливих зусиль допоможе курцям, які відносяться до обох типів, адже не змушує курця відмовлятися від такого улюбленої і звичної справи як куріння. Це дієвий спосіб у боротьбі з нікотиновою залежністю. Використовуючи його, Ви зможете легко і швидко кинути палити.

 brosit\'-kurit\'-legkoЛікування електронною сигаретою можна умовно розділити на 4 етапи:

  1. Використання картриджа з мінімальною кількістю нікотину на протязі 3-6 тижнів
  2. Використання картриджа з середнім рівнем нікотину протягом 6 - 12 тижнів
  3. Використання картриджа з самим низьким вмістом нікотину на протязі 13-14 тижні.
  4. Використання ароматичних сумішей, які не містять нікотину або повна відмова від куріння.


Тепер, щоб відмовитися від куріння, Вам не потрібно робити відчайдушних спроб, краще придбати електронні сигарети. Тернопіль, як і столиця України не відстає від новинок на ринку електронних замінників сигарет. Ніколи ще не було так легко подолати нікотинову залежність.

01 червня 2021