Briar Works Back Down South. Перік і шоколадна фабрика

Суміші для тютюну Briar Works - це досить великі шматочки флейка, які ще можна піддавати розминці. Вологість тютюну досить помірна, суміш не пересушена. А це часто дуже подобається курцям. При здавалося б трохи підвищеній вологості тягнеться тютюн легко і рівно. Він ніби має властивість диміти самостійно.

Особливу увагу заслуговує аромат тютюнової суміші Briar Works Back Down South

Він має кілька ступенів запаху. Якщо відкрити банку, то спочатку аромат буде нагадувати справжню корнелівську суміш. Це солодкий присмак фруктів і деяка кислинка сушених ягід. Далі, після закінчення пару-трійки хвилин тютюн починає набувати запах справжнього шоколаду. А вже через кілька днів шоколадний аромат доповнюють ще й відтінки меду і родзинок. Разом вся ця суміш пахне квітами і викликає асоціації з жарким літом. При цьому всі відтінки шоколаду не зникають безслідно. При одночасному вживанні кави і куріння люльки з Briar Works Back Down South, як відзначають споживачі, досягається найвищий ступінь подвійного задоволення.

Шоколадний відтінок присутній і в кольоровій гамі тютюну Briar Works Back Down South. Він може бути як світлого, так і темного коричневого відтінків, як і справжній шоколад. Пластівці і стрічки тютюну дуже легко розминаються, так само легко і розпалюються.

Залежно від періоду куріння тютюну, суміш трохи змінює свій аромат. Але шоколадний відтінок не зникає. Тому і називають тютюн Briar Works Back Down South Перик і шоколадна фабрика.

Про міцність Briar Works Back Down South

У процесі куріння відчуття від процесу досить неоднозначні. У тютюні, за даними досліджень, дуже багато вітаміну Н. На початку куріння і в середині процесу міцність дуже помірна і приємна на «смак». Дим як би обволікає все зсередини, з'являється приємна знемога. Але далі ступінь міцності дає про себе знати, починає трохи дерти в горлі, хоча на сам процес і відчуття задоволення це не впливає.

І ще один важливий факт. Аромат і міцність тютюну залежить ще і від діаметру чаші курильної люльки. Чим ширше чаша, тим тютюн здається більш насиченим і міцним. Хоча, як видно, це тільки відчуття. Сама міцність тютюну і аромат не змінюються. Хоча в чашах вужчих не так розпорошується вишуканий витончений шоколадний смак. А саме це і є тією перевагою Briar Works Back Down South, яку так цінують любителі тютюнового куріння.

17 травня 2021