Боротьба з тютюнопалінням: хто переможе?

Тернистий шлях численних поразок і сильна віра в перемогу. Ось що насправді створило комфортні умови боротьби з нікотиновою залежністю сьогодні. Адже зараз можливо впоратися зі шкідливою звичкою без особливих зусиль, для цього необхідно всього лише придбати найдешевші електронні сигарети в нашому інтернет-магазині.

На жаль, у наших предків не було ніяких технологічних інновацій, тому все почалося з усвідомлення непоправної шкоди, яка наноситься нашому фізичному і психологічному здоров'ю під час куріння.

Після того, як король Англії Джеймс I, став першим в історії обранцем народу, який почав неодноразово виступати проти куріння - все кардинально змінилося. Крім згубного впливу на здоров'я, також прийшло усвідомлення того факту, що умиротворений стан, викликаний курінням тютюну значно послаблює військову міць великої і непереможної Англії. Результатом правління цієї великої людини в боротьбі проти куріння, стало введення різних видів мит на ввезення тютюну.

el-sig -Здавалося б, перемога була настільки близько, але після смерті Джеймса, престол успадкував його син Чарльз. Одним махом пера молодий спадкоємець дозволив імпорт іноземного тютюну. Мита потекли рікою в державну казну, і заборона куріння означав би втрату значних доходів від тютюнової монополії. У цей період придворні медики короля, назвали куріння скринькою Пандори, оскільки воно таїть в собі безліч невідомих і невиліковних хвороб.

Заборона на ввезення тютюну в країну породжує контрабанду.

Будь-яка спроба наступних за Чарльзом монархів обмежити або припинити ввезення тютюну в країну, приводила до розквіту контрабанди, боротися з якою було практично неможливо. Більшість країн усвідомили свою безпорадність і марність в боротьбі зі шкідливою звичкою. Наслідком цього стали численні скасування заборон на куріння.

Сьогодні у Вас є унікальна можливість, незважаючи ні на які заборони, завжди залишатися на боці закону і не прощатися із звичним ритуалом, в цьому Вам допоможуть електронні сигарети. Сімферополь, як і безліч інших міст України пропонує великий асортимент різних моделей електронного замінника тютюнопаління. Відвідайте наш інтернет-магазин, щоб дізнатися подробиці.

01 червня 2021