Боротьба з тютюнопалінням: хто переможе?

Тернистий шлях численних поразок і сильна віра в перемогу. Ось що насправді створило комфортні умови боротьби з нікотиновою залежністю сьогодні. Адже зараз можливо впоратися зі шкідливою звичкою без особливих зусиль, для цього необхідно всього лише придбати найдешевші електронні сигарети в нашому інтернет-магазині.

На жаль, у наших предків не було ніяких технологічних інновацій, тому все почалося з усвідомлення непоправної шкоди, яка наноситься нашому фізичному і психологічному здоров'ю під час куріння.

Після того, як король Англії Джеймс I, став першим в історії обранцем народу, який почав неодноразово виступати проти куріння - все кардинально змінилося. Крім згубного впливу на здоров'я, також прийшло усвідомлення того факту, що умиротворений стан, викликаний курінням тютюну значно послаблює військову міць великої і непереможної Англії. Результатом правління цієї великої людини в боротьбі проти куріння, стало введення різних видів мит на ввезення тютюну.

Здавалося б, перемога була настільки близько, але після смерті Джеймса, престол успадкував його син Чарльз. Одним махом пера молодий спадкоємець дозволив імпорт іноземного тютюну. Мита потекли рікою в державну казну, і заборона куріння означав би втрату значних доходів від тютюнової монополії. У цей період придворні медики короля, назвали куріння скринькою Пандори, оскільки воно таїть в собі безліч невідомих і невиліковних хвороб.

Заборона на ввезення тютюну в країну породжує контрабанду.

Будь-яка спроба наступних за Чарльзом монархів обмежити або припинити ввезення тютюну в країну, приводила до розквіту контрабанди, боротися з якою було практично неможливо. Більшість країн усвідомили свою безпорадність і марність в боротьбі зі шкідливою звичкою. Наслідком цього стали численні скасування заборон на куріння.

Сьогодні у Вас є унікальна можливість, незважаючи ні на які заборони, завжди залишатися на боці закону і не прощатися із звичним ритуалом, в цьому Вам допоможуть електронні сигарети. Сімферополь, як і безліч інших міст України пропонує великий асортимент різних моделей електронного замінника тютюнопаління. Відвідайте наш інтернет-магазин, щоб дізнатися подробиці.

1 червня 2021