Бонг – девайс з яким порібно ознайомитись

Перші згадки

Бонг у перекладі з тайської мови означає бамбукова трубка. Слово «bong» є пристосуванням тайського слова baung, що відноситься до циліндричної дерев'яної трубки, труби або контейнера, нарізаного з бамбука який використовується для куріння. Словом, цей пристрій являє собою невеликий посуд, частково заповнений водою, з конусоподібним відсіком для тління суміші для куріння.

Популярність бонгів серед споживачів органічних сумішей пов'язана з тим, що цей спосіб куріння забезпечує попадання в легені курця більшої кількості диму, ніж при використанні сигарет – наприклад джойнт, або курильних трубок. При цьому також зростає надходження до легень смол та інших речовин. Використання водяної трубки для куріння тютюну було запроваджено ще в Китаї під час пізньої династії Мін, а це 16 сторіччя. За часів династії Цин це стало найпопулярнішим способом курити тютюн.

Розкопки показали, що скіфські племінні вожді використовували золоті бонги 2400 років тому, щоб курити конопель та опіум. Місце розкопок було виявлено, коли будівельники розчищали землі для будівництва ліній електропередач.

Функції та види

Бонг виконує охолоджуючу, пом’якшувальну та очищувальну функцію. Полегшує дим та робить процес куріння більш комфортним.
Просто додайте охолодженої

води у ваш пристрій, також якщо є Ice-Holder можна додати кубики льоду для повноти картини.

Сучасні бонги мають вигляд сосуду із конусною чашою для закладання сумішей для куріння. Після підпалу дим який вигорів потрапляє до води яка фільтрує його від продуктів горіння, а далі підіймається через шахту до курця. Різноманітність девайсів вражає своїми конструкціями від простих до найскладніших із наявністю додаткових трубок, переходів та систем очищення. Маєте змогу обрати для себе той варіант який вам більше сподобався візуально або технологічно. Наразі продаж бонгів є розповсюдженим, тож широкий асортимент завжди в наявності.

Борсилікатне термостійке скло – один із найрозповсюдженіших матеріалів, вони добре підходять навіть для куріння кожного дня і витримують високі температури. Не вбирають запахи і доволі прості у догляді. Силікон – найважливішою перевагою таких девайсів – це те що вони не б’ються, не ломаються та не тріскаються. Акрил – ці девайси мають доступну ціну, міцний матеріал та легко доглядаються. Кераміка – Екологічно чистий матеріал, мають зазвичай нестандартний зовнішний вигляд, ручна робота.

8 грудня 2022