Аромат тютюну. Ароматизатори для тютюну

Кожен виріб з тютюну має свій неповторний смак і аромат. Це тому що для кожного виду використовуються певні ароматизатори. Тютюн може бути нюхальний, для сигарет і сигар, кальянний і для самокруток.

Все що Ви додаєте до тютюну, називається ароматизаторами. Ароматизатори для тютюну бувають натуральними і синтетичними. Синтетичні ароматизатори доступні кожному курцю і в продажу їх вибір досить великий. Натуральні, звичайно, не несуть в собі ніякої шкоди для організму, але коштують набагато дорожче. Ароматизатори можуть бути у вигляді сиропів, порошків або навіть дрібно нарізаними частинками. Але використання справжнього алкоголю не є ароматизованою добавкою. Алкогольним ароматизатор може бути, тільки якщо приготовлений з тютюном самим виробником.

Ароматизатори для різних табаків

Куріння самокруток - це особливий ритуал. Він відрізняється від всіх інших видів тим, що дуже захоплюючий в процесі приготування самокрутки. Створення самокруток обходиться набагато дешевше, ніж покупні сигарети. А найголовніше, Ви самі контролюєте процес приготування і знаєте, що ніякі шкідливі речовини не потраплять у Ваш тютюновий виріб. Ви можете експериментувати з різними сумішами тютюну, створюючи кожного разу неповторний аромат. Тютюн можна використовувати як покупний, так і зроблений власноруч.

Особливо оригінальним буде смак, якщо до звичайного тютюну додати ароматизатори. Наприклад, зі смаком кави або лайма. Є також незвичайні аромати, такі як аромат морозива «Пломбір», чорносливу, напою віскі. Так Ви можете курити самокрутки не тільки зі звичайним для Вас смаком тютюну, а й пробувати солодкі, гіркі або навіть алкогольні нотки ароматів самокрутки.

Також існують ароматизатори для електронних сигарет. Вони є головною складовою у вмісті спеціальних рідин. Ароматизатор впливає на смакові рецептори, а тому, повинен бути безпечним для здоров'я людини. Існує безліч видів ароматів для створення унікальних сумішей.

Кальянний тютюн сильно відрізняється від звичайного тютюну. Він вологий і просочений спеціальним сиропом. Ароматизатор в такому тютюні відіграє дуже важливу роль. Він надає кальяну незвичайний смак. І дим, який виходить від кальяну - це в першу чергу суміш тютюну та ароматизаторів.

Нюхальний тютюн - це суміш очищеного тютюну та спеціального ароматизатора.
Аромат тютюну безпосередньо впливає на якість тютюнових виробів. У кожного любителя свій смак тютюну. Але якщо Ви новачок у цій справі, то не бійтеся експериментувати і тоді Ви знайдете свій неповторний смак і аромат. А також хорошим подарунком стане набір для приготування тютюну власноруч з різними незвичайними ароматизаторами.

2 червня 2021