Аналіз що краще - Мельниця чи гріндер ?

Неважливо ви досвідчений курець органіки, або ж тільки починаєте – для вас ми написали цікаву статтю про гріндери, так як цей аксесуар повинен бути у кожного поважаючого себе стоунера, оскільки естетика та грамотність вживання органічних сумішей посідає далеко не останнє місце. Від наявності гріндера та його характеристик буде залежати яким буде ваш досвід, позитивним чи негативним.

Винахід

До слова, сучасний подрібнювач який ми знаємо вперше образ такого згадується у 1905 році. Австралійці Уільям Вінгфілд та Джон Болдінг вигадали простий спосіб подрібнення тютюну, органічних сумішей, спецій та інших рослинних речовин для кулінарних та медичних цілей. До цього, насправді геніального винаходу, трави розтирали між камінням, вручну або за допомогою ступки та товкача – ці методи, як ви вже здогадались, не дають в результаті задовільного результату для нашої цілі.

Матеріал

Хоча і бувають безліч різноманітних форм та моделей, до речі гріндер купити та обрати свій варіант до вподоби можете в магазинах оригінальних аксесуарів, всі вони створені для однієї мети – подрібнювати рослинні речовини. Найпопулярніші сере них це девайси з металевих сплавів, яким надають перевагу за їх довговічність та ефективність. Далі інші варіанти, далі питання смаку та стилю.

Структура

Подрібнювачі можуть варіюватися від простих до складних багатокамерних і різними видами сіток задля фільтрування у декілька етапів та обов’язково збирач кіфу який є пилком. Якими б вражаючими та ефективними не були сучасні гріндери, вони все ж таки не ідеальні. Гострі зубчики всередині подрібнювачів – жорстоко розрізають волокна знищуючи маленькі трихоми які також відіграють роль у отриманні остаточного ефекту.

Мельниця краще ніж звичайний гріндер ?

Нещодавня інновація у сфері подрібнювачів яка перемелює суцвіття замість його подрібнення. І своїм принципом заявляє що мельниця краще ніж гріндер до кого ми всі так звикли. Тоді як традиційні гріндери розрізають і дрібнять структуру суцвіття – мельниця навпаки, кришить квітку там де вона природньо розколюється, таким чином зберігаючи структуру органічної рослини. Отже ми отримуємо пушисті грудочки рослини які є найякіснішим варіантом помелу органіки на цей час.

Оскільки споживачі все більше і більше піклуються про якість і довговічність свого інструменту для подрібнення, пошук найкращих варіантів гріндера - лише питання часу.

24 квітня 2023