3 міфи про кальяни

З деяких пір такий східний атрибут, як кальян, став досить популярним серед любителів приємно провести час в дружній компанії, затягуючи солодкі пари і аромати. Такий ажіотаж призвів до виникнення чуток, стосовно шкоди та користі кальянів.

Міф 1. Кальяни маленьких моделей повинні використовуватися тільки в якості декору приміщень. Використовувати їх для куріння неможливо.

Мабуть, багато хто, хто тільки збирається пристосуватися до цього мистецтва, слід цьому думку. Така різноманітність вибору, варіації розмірів, матеріали колби є лише простим прагненням виробника надати своїм клієнтам широкий асортимент. Саме тому маленький кальян може цілком стати придатним для використання. А якщо в магазині чи на лавці продавець намагається Вас переконати придбати кальян «до стелі», то вірити йому не слід, він усього лише намагається продати свій товар.

Міф 2. Куріння кальяну може привезти до наркотичного сп'яніння.

Цей міф був придуманий людьми, які всіляко боролися проти нововведень. Також цю відмовку часто застосовують батьки, які намагаються убезпечити своє чадо від новинки, чиї дії для них є загадкою. Для куріння кальяну проводиться спеціальний тютюн, який при правильному використанні не може нашкодити організму людини. Однак багато молодіжні компанії нерідко використовують заборонені препарати, щоб випробувати їх смак на кальяні. Робити це категорично забороняється. Як поведе себе непридатний для куріння в кальяні препарат невідомо.

Міф 3. Для куріння кальяну в компанії потрібно придбати модель з декількома шлангами.

Цей міф поширили всі ті ж продавці східних лавок, коли пропонують туристам різних країн придбати для своїх друзів запам'ятовуючі подарунки. Але курити кальян з усіх наявних шлангів не вийде, бо це не відповідає законам фізики. Щоб вдихнути дим з одного шланга на всіх інших повинні бути встановлені клапани, але виробники не поспішають їх встановлювати. У результаті тільки один вдихає дим, а решта просте повітря. Від кальяну з кількома шлангами краще відмовитися!

21 квітня 2021