Отзывы и оценки
4.8
/Всего отзывов - 82
Только честные отзывы настоящих покупателей
В
Віталій
Коментар
Магазин супер,швидко зв'язуються і на наступний день табак вже у мене.Якість табака на високому рівні,спробував декілька смаків,але найбільше сподобався табак від Captain Jack Cherry.Неймовірний смак.Раджу всім цей магазин.
8 февраля 2024
О
Олександр
Коментар
Дуже задоволений результатом. Менеджер передзвонив одразу на наступний день. Так як я робив замовлення напередодні вночі. Все уважно прийнято,посилка відправлена вчасно без затримок.Дуже вдячний і бажаю шалених продаж. Рекомендую!
1 февраля 2024
В
Вадим
Коментар
Цікавий магазин. Чудовий сервіс! Якість товарів відповідає описам. Особливо приємно те як все гарно упаковано. Продавець молодець)
20 ноября 2023
С
Сергей
Коментар
Очень хороший сервис. И товар качественный. Рекомендую!
20 августа 2023
О
Олег
Коментар
Клас, дуже швидко отримав замовлення
11 июля 2023
І
Ігор
Коментар
Дякую за Вашу роботу! Замовлення доставлено оперативно, все чудової якості!
5 июня 2023
Р
Роман
Коментар
Цей сайт це просто знахідка. Все що потрібно в одному місці. Дякую!
28 мая 2023
С
Сергій
Коментар
Магазин на індустріальному гарний я вважаю що він високого класу а ле здивувало що пакетики стали коштувати взагалі якихось грошей , місяць назад цього не було . Вважаю що це як якесь "жлобство" я кожен місяць приїздив до цього магазину і скуповував ся більш як на 1000 гривень і мені все упаковували і я з гарним настроєм виходив з магазину , а тут як "здрасьті" дайте ще три гривні за кульочок. При запитанні чого так мені було сказано що закон і таке , але ж магазин досі не розраховує по терміналу за тютюнові вироби. Щось не сходиться взагалі ! Мені не жалко цих трьох гривень, але осадок залишився !
20 мая 2023
Э
Эдуард
Коментар
Заказал доставили на след день. Единственное что огорчило что один товар был с датой производства аж 2018 года, при чем второй был всего 3 месячной давности. С чем связан такой разброс не понятно.Благо товар еще более менее был жив так что больших претензий нету, могу рекомендовать данный магазин.
23 марта 2023
С
Сергій
Коментар
Отримав товар наступного дня після замовлення, оперативний тямущий персонал, замовляю вже третій чи четвертий раз, дякую і рекомендую!
18 декабря 2022